Кой се крие зад аватарите ?

  • 106 818
  • 3 058
  •   1
Отговори
# 2 940
  • Мнения: 3 210
Неблагодарници  Crossing Arms Така по-добре ли е http://media.snimka.bg/8478/023210818.jpg?r=0

Северина, извинете, просто се вписвам в темата. А, вие от публиката нещо ще покажете ли, или...?

# 2 941
  • Мнения: 35 949
който не се е отчел, да заповяда  Joy
Снимки на вашата коса.

# 2 942
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ненна, първото е много светло. Без грим изглеждам бледа мухоморка с бяла коса  Mr. Green

Ами аз не можах да видя как се връзва с лицето  Wink  но иначе като цвят много ми херсва  Heart Eyes

Иначе много харесвам Даян Крюгер, много е красива и нежна, дано да приличаш на нея, а не на Жизел  Laughing
Не знам на кого приличам. На себе си май Simple Smile

# 2 943
  • Варна
  • Мнения: 2 268
....... А, вие от публиката нещо ще покажете ли, или...?
Или.  Laughing
Вие нали показвате?

# 2 944
  • Мнения: 3 210
....... А, вие от публиката нещо ще покажете ли, или...?
Или.  Laughing
Вие нали показвате?


Ами, гледайте тогава и не се оплаквайте  Wink

# 2 945
  • Мнения: 60
Така както е тръгнало с показване на коси предлагам да се демонстрират и по-интимни  части-къде с косми,къде без,с прически..Може да се дават и препоръки на кой какво ще му отива Joy

# 2 946
  • Мнения: 1 289
Мерси много на всички,няма да си променям цвета на косата,наистина русото си е русо ,а ме естрах,че ако се потъмня после много трудно ще се върна този цвят. Hug

На тебе ти отива русо определено. Аз бях руса 6-7 г., но след като си върнах тъмния цвят, (с който съм на снимките) преди няколко години, разбрах, че вече никога няма да се изруся и се питах от къде тая мания за русо. Но това си е твоя цвят и ти пасва идеално на кожата и като цяло Simple Smile

# 2 947
  • Бургас
  • Мнения: 364
Здравейте!  Simple Smile
Не успях да се изясня вчера какво имах предвид под "евтино постигнато". Не се сърди човече, доколкото си спомням ти каза, че естественият цвят на косата ти е червен - от червено към русо преходът е много по-лесен и с подходяща боя можеш да постигнеш добър резултат (какъвто си и постигнала доколкото видях от снимките  Flutter ). И оттенъкът не е такъв проблем и цветът стои естествено. Но ако беше брюнетка мисията "блондинка" щеше да бъде много трудна - около себе си виждам много несполучливи блондита - друг е въпросът, че има малко професионалисти, които ще се справят добре с изрусяването на тъмна коса и толкова трудния за постигане платинен оттенък. Така, че дори и скъпото не е гаранция, че косата в крайна сметка ще изглежда добре изрусена. Но видя ли наистина добре поддържана руса коса и знам, че жената по природа е брюнетка, почти съм сигурна, че полага много грижи и влага средства за поддръжката на прическата. Отделно от това и не на всяко лице и кожа стои добре този цвят. Дори и сполучливо направен и косата да е здрава и жизнена има лица, на които ще стои неподходящо. Анджелина Джоли, например, като блондинка изобщо не мога да я възприема (а сигурно е, че върху косата и са работели едни от най-добрите), губи се голяма част от излъчването и.
На живо от чалгарките съм виждала Анелия (преди години, когато беше чернокоса) и Таня Боева (след корекцията на носа). И двете са много красиви жени. Таня Боева ме изненада със страхотно тяло и много свежо и мило лице, беше облечена в дънки и много ефектна блузка, обувките и бяха без токчета - това на участие. А Анелия беше в обичайните си за тогавашния стил панталони тип потури, цялата в черно и с пусната коса, в която съм почти сигурна, че е имало само нейни косми.  Crazy

# 2 948
  • Мнения: 2 457
Аз сега разбирам че Анелия е руса и погледнах в Гугъл да я видя. Не се интересувам от фолк певиците и не знаех Blush Но то не е точно русо - нещо се е опитала да докара цветът на Не се сърди човече. Mr. Green Не мога да преценя дали и отива.... Слагам оценка 4.5 за новата и прическа Simple Smile

# 2 949
  • Мнения: 1 289
Отива й, но с тъмна коса ми харесва повече определено.

# 2 950
  • Мнения: 2 592
А според мен на този тъмен тен изобщо не й отива този цвят, ама изобщо  Confused

# 2 951
  • Мнения: 7 947
Черната коса беше запазена марка на Анелия - заедно с не толкова кичовския външен вид - я отличаваше от масата. Сега е поредната - като добавим и ярко червеното ч ервило дето си слага напоследък - ужас  Sick

# 2 952
  • София
  • Мнения: 1 577
Защо, жената дори на тази снимка не изглежда много поп-фолк. Наистина червилото можеше да е една идея по-дискретно, ама все пак е "по телевизора". Аз под чалга визия съвсем друго си представям.

# 2 953
  • Мнения: 17 407
Понеже първо снимката погледнах, рекох да не е Шанталчето това.
Анелия в момента е брутален кич- за мен.


п.п. Няма  връзка между двете изречения. Simple Smile

# 2 954
  • Мнения: 7 947
Права си - не може на малкия пръст да стъпи на оборотните в бранша, изглежда така състарена.

Общи условия

Активация на акаунт