София - жк.Гоце Делчев

  • 3 059
  • 44
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!Хайде да се запознаем!Аз съм бременна в 9-тия месец и тук в нашия квартал никой не познавам.А пък и по-голямата част от моите приятелки нямат деца и някак си моите предстоящи вълнения за бебето са далеч от тях.Ще се радвам да се запознаем,да излизаме,а и после с малките бебешоци.

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 04:28 от Mamma

# 1
  • Мнения: 52
И аз съм от Гоце Делчев по принцип  Embarassed ама вече се преместих в центъра, сега там са нашите, но аз ходя почти всеки ден, така че - приятно ми е Simple Smile Grinning

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Здравей,аз живея съвсем близо до Гоце Делчев и се разхождам в Южния парк,вече с новия човек:-)) Добре дошла в квартала:-))

# 3
  • Мнения: 52
Вече сме три, може да направим клуб  Grinning

# 4
Здравейте!!! Аз съм в Лагера, на една спирка от пазара Красно село и термина ми е на 03.02.06г.

# 5
  • Мнения: 207
Здравейте - ние живеем ва Костенски водопад - приятно ми е  Grinning

Надявам се, че приемате и бебовци в клуба Wink

# 6
  • Мнения: 3 423
здрасти Hug и ние сме от Гоцето-на Деян Белишки сме ,близо до третия вход на южния парк Joyсамо дето още не сме се родили и много много не излизаме,че ни боли коремчето.
вие в 29 поликлиника ли имате педиатър-ние ще сме при Василева май newsm78

# 7
  • Мнения: 773
   И аз съм на една спирка от Красно село. Живея на Дойран. Така, че като се родите ще се радвам да се разхождаме заедно. А може и преди това да си направим една квартална среща. Laughing

# 8
  • Мнения: 1 336
Здравейте, и аз съм в района - Манастирски Ливади
аз съм зад магазина на Комсет (на Тодор Каблешков)
Термина ми е на 03.03.2006

# 9
Здравейте, аз съм точно на 5 мин пеша от Южен парк - при супермаркет Дар, на Луи Айер и Тодор Каблешков. Ще раждам в близките няколко дни. Ще държим връзка. Нямам нищо против да се виждаме в парка. Лора, кога ще раждаш?

# 10
  • Мнения: 1 336
Днес в 14:00 имаме среща с още 2 мами в кафето на Костенски Водопад със статуетките в градината (до него има една банка, срещу него малко по-нагоре аптека) ако искате заповядайте  Hug

# 11
  • Мнения: 1 983
ние живеем на ъгъла на бул. България и Гоце Делчев, но за съжаление няма да мога да дойда днес на срещата, защото Вики спи по това време Sad, но някой друг път може Hug

# 12
  • Мнения: 52
 Grinning Леле колко сте много Simple Smile)) Ние вече се родихме, даже сме на 40 дни, надявам се, че като се пооправи времето ще си направим някоя срещичка с бебоци и коремчета Simple Smile

# 13
  • Мнения: 152
Привет!  Simple Smile
Ще се радвам да се прсъединя към групичката. И аз съм отскоро в квартала - на ул. "Г. Измирлиев" в един от високите блокове зад Билла.
През седмицата съм на работа, понеже съм още в началото - терминът ми е за 27 юли. Но ще следя темата за нови срещи.

И честито на Michelle!   bouquet  Да ви е здраво и усмихнато бебчето!

# 14
Здравейте и от мен! Ние с малката ми дъщеря също сме наблизо на Родопски извор в Борово! Ще се радвам да се видим и запознаем! Но засега сме само на две седмици и все още не излизаме! Очакваме малко по-топли дни!

Общи условия

Активация на акаунт