Алтернатива на кухнята в Младост?

  • 479
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 423
Както знаете затварят Младостката кухня майка за ремонт /абе то май си трябваше, а пък ако изгонят и данъчните от детската градина ... Hug/. Та да ви питам кой как ще се справя - домашна храна ли, частна кухня ли и т.н.? Аз лично се записах на частна.

# 1
  • Мнения: 548
Казвай бързо къде е тази частна кухня, че само при мисълта, че отново трябва да готвя...А и като знам, че никога няма да докарам толкова вкусни манджи....Много моля, дай инфо, преди да съм турила тенджерите на котлона Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 38 423
В Младост 3 има 2 детски магазина - Ламчо и Ванеса. В тях има частна кухня. Ламчо май е в 317бл., а Ванеса е срещу поделенията.

# 3
  • Мнения: 548
Благодаря! А искат ли бурканчета? И какви са им цените?

# 4
  • Мнения: 581
И аз ще съм много благодарна на малко повече информация за частната кухня  Wink
И в двата магазина ли се записва за една и съща кухня или са различни  newsm78
Тези магазинчета някъде около пазара Мания ли са?
Как става записването - за седмица или се предплаща за цял месец, цени?

Аз готвя за сега, но ми се иска да разполагам с малко повече свободно време, че по цял ден съм сама с дребосъка и понякога вечер съм ...  Tired
Канех се да го записвам в Хер Бебе, които вече правят доставки по домовете и в "Младост", но е малко скъпичко и все отлагам  Confused

# 5
  • Мнения: 548
Значи аз да кажа: записването за въпросната кухня става в детски магазин Ламчо в бл. 317. Аз днес ходих и се отказах. Не заради цените, те са поносими - 42 лв на месец или 12 лв. на седмица (за 5 дни), или 14 лв седмично (включва и съботно манджаре). Обаче - продавачката в магазина, която записва за кухнята, ми обясни, че готвят "като за възрастни": всичко е едро нарязано, готвят всякакво месо, масло, брашно, мляко и т.н. Съвсем се отказах, след като в менюто за тази седмица видях: "кюфтета с доматен сос", "лазаня с шунка", "гъби с нещо си". Аз по принцип подхождам доста внимателно към храните на бебо и реших, че нищо няма да ми стане да готвя 1 месец. Ако решиш да се запишеш, трябва да е утре или в петък, защото тогава изтича срокът за поръчките през другата седмица. Все пак 12 лв не са кой знае колко, а и предполагам, дори бебето ти да не хареса храната, все ще се намери кой да я изяде Wink. Аз понеже съм сигурна, че няма да дам на моя такова нещо, се отказах.
С което не искам да кажа нищо лошо за въпросната кухня. Просто въпрос на личен избор и преценка.

# 6
  • Мнения: 581
Li, благодаря за информацията   bouquet
При такова меню и аз предпочитам поне засега да си готвя сама  newsm64

# 7
Както знаете затварят Младостката кухня майка за ремонт /абе то май си трябваше, а пък ако изгонят и данъчните от детската градина ... Hug/. Та да ви питам кой как ще се справя - домашна храна ли, частна кухня ли и т.н.? Аз лично се записах на частна.
Моята съседка записа детенцето си на частната кухня в Хвърчило, но не са никак доволни от количеството и качеството на храната.

# 8
  • Мнения: 206
След година детето може да яде почти всичко мами...

Общи условия

Активация на акаунт