Мнения за др.Лазарова от МЦ"Света Петка"

  • 738
  • 2
  •   1
Отговори
Здравйте, мили мами!

Не остана много време до термина ми и ве4е съм се насо4ила към Тина Киркова, като болница в която искам да родя. Запо4нах и да търся лекар с който да  си направя предварителна уговорка. Препоръ4аха ми др. Лазарова-има 4астен кабинет в МЦ"Света Петка" и води раждания в Тина Киркова. Ще Ви бъда изклю4ително благодарна ако някоя от вас има впе4атления от нея и ги сподели. Вероятно ще ми се наложи секцио-дали е добра като оперативен АГ специалист?

 
Приятен ден на вси4ки!

# 1
  • Мнения: 184
Здравей

Аз я избрах за лекар.Раждах преди един месец при нея.Мога да кажа само добри думи за нея.Внимателна е, раждането ми нищо че беше малко проблемно но мина доста добре.Много добър професионалист е.
Всички казваха че шефовете са ми направени много добре - аз лично ги чувствам добре.
Моето мнение че няма да сбъркаш със избора си , в добри ръце ще си . Успех

# 2
Здравйте, мили мами!

Не остана много време до термина ми и ве4е съм се насо4ила към Тина Киркова, като болница в която искам да родя. Запо4нах и да търся лекар с който да  си направя предварителна уговорка. Препоръ4аха ми др. Лазарова-има 4астен кабинет в МЦ"Света Петка" и води раждания в Тина Киркова. Ще Ви бъда изклю4ително благодарна ако някоя от вас има впе4атления от нея и ги сподели. Вероятно ще ми се наложи секцио-дали е добра като оперативен АГ специалист?

 
Приятен ден на вси4ки!

Zdravei,az hodj pri doktor lazarova i sam mnogo,mnogo dovolna ot nej.Az mislj sashto pri nej da rajdam.Samo hubavi neshta sam slushala za nej ,a i mi j preporacha mojta svekarva kojto e akusherka.
Uspeh

Общи условия

Активация на акаунт