алергичен ринит

  • 531
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Здравейте!
Незная дали това е точната диагноза, но и двете деца са ми с постоянна хрема вече цели 2 месеца. Носленцата са им запушени, имат сополи и кашлят.
Опитах с много неща-антибиотици, капки за нос, антиалергични препарати и сиропи. Няма ефект. Давах и имунностимулатори, но отново без ефект. Подобрение никакво. Моля Ви, разчитам на вашите съвети и най-вече на опита ви.
Благодаря.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 526
Здрасти Ели. Незнам колко ще съм ти полезна, но ние сме с кашлица от 2 месеца без сополи. Според мен трябва да изключиш всички други възможности и ако не остане нищо друго, тогава може и да е на алергична основа. Ние ходихме на УНГ, за да се изключи вероятността за възпалена трета сливица, взехме секрет от носа и гърлото, за да се види дали няма някакви бактерии и да се изключи и вирус, правихме й пълна кръвна картина с диференциално и като нищо не излезе явно е алергия. Ходихме и в Детската алергология за да се консултираме с алерголог. Криси междувременно пи антиалергичен сироп и й пръсках в носа капки за алергия, които не й помогнаха. Сега й давам фенистил и целестон за 7 дни и после сме при алерголожката. За ринита трябва да се консултираш и с алерголог. Дано по-бързо да им мине. Стискам ти палци. Praynig Heart Eyes

# 2
  • sofia
  • Мнения: 769
Как реши, че е алергичен ринит?
Как е доказано?
И като пишеш, че си опитала толкова неща - това под лекарско предписание ли беше и в каква последователност?
Имаше ли подобрение или влошаване при някоя от терапиите?
Поши по-конкретно, за да получиш по-точни отговори. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 326
Хомеопатия!
В най-лошия случай за седмица.

# 4
  • Мнения: 274
Не знам дали е късно , но ще пиша. Разгледа ли темата за  Зиртек?Ако не си,  я прочети задължително. И ние сме с такива симптоми , но вече пием Зиртек , още нищо не мога да кажа , защото  малката го е пила само  един ден. Препоръчвам ти да споделиш проблема с Birdie.

# 5
  • Мнения: 4 414
секрет вземан ли ви е? ние се влачихме точно по същия начин с хрема 3 месеца, докато накрая настоях за секрет и се оказа бактерия. дадоха ни ИРС 19. надявам се да се оправим. ако не, следват антибиотици. аз лично съм скептично настроена към лечението на бактериални инфекции с хомеопатия. моля, не ме убивайте с камъни!

# 6
  • Мнения: 88
saglasna sam s Aja.Kak reshi che e alergichen rinit,koi postavi diagnoza?Triabva da otidesh s decata na alergolog,ako sa dostatachno golemi shte gi testuvat,ako ne shte ti naznachat niakakva podhodiashta terapia.A na UNG-kabinet hodihte li?Sekret vzeman li im e?

Общи условия

Активация на акаунт