Подарък за 50 г. юбилей на жена

  • 65 545
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
След няколко седмици майка ми има юбилей и се чудя какво да й подаря. В момента нямам много възможности и ми се ще да е нещо до 50 лв. Моля дайте ми някакви идеи   Praynig

# 1
  • Мнения: 2
За една майка всяко внимание, показано  от страна на детето й, е значимо. В този смисъл дори и твоите 50 лева може да се окажат достатъчни. Например - малко банално е , но една хубава книга, придружена с букет цветя, може да се окаже удачно, тъй като тя е от поколението на четящите книги. Друго- билети за весела театрална постановка или кино. Трето - предплати й в някой спа център пакет, включващ масаж на тяло или маски на лице и тяло - сега излизат непрекъснато намаления. Или просто излезни с нея на кафе с тортичка и посетете някоя изложба. Това са все неща, за които не й е оставало време, може би. Успех.

# 2
  • Мнения: 0
Здравей, на тази възраст жените са много сантиментални и чувствителни.Не рискувай с нещо банално или материално..Когато моята майка стана на 50 аз реших да и направя един фото албум с много забавни случки от нашия живот.Интересното беше, че тя повечето снимки не ги знаеше или ги беше забравила, а ако сложиш и по някой коментар под снимката ще стане още по-забавно.В книжарниците има много подходящи албуми за случая-просто потърси...И естествено един голям букет цветя  Grinning

# 3
  • Мнения: 123
На моята майка подарихме със сестрите ми грамофон - достави и огромно удоволствие, защото пазеше плочи с килограми в един шкаф....сега постоянно ги слуша Laughing
Взехме го от Метро за около 50лв. май - не беше скъп.
Иначе, ако си от София - в момента в Културен център Люлин има Великденска изложба - големи красоти, вместват се в сумата.Изложбата е цял месец, откриха я във вторник.

# 4
  • Мнения: 1 129
Аз също бих те посъветвала да заложиш на нещо сантиментално. Идеята с албума никак не е лоша Simple Smile Ако имаш дар слово напиши кратък разказ или нещо в рими. Това е традиция в семейството ни при юбилеи и винаги е придружена с много хубави емоции

# 5
  • Мнения: 35
Аз също бих те посъветвала да заложиш на нещо сантиментално. Идеята с албума никак не е лоша Simple Smile Ако имаш дар слово напиши кратък разказ или нещо в рими. Това е традиция в семейството ни при юбилеи и винаги е придружена с много хубави емоции

Страхотна идея, аз дори бих препоръчала да е под формата на фотокнига. Така има място за повече снимки и за текст. Сложи и нейни снимки като дете ( ако има ги сканирай) , от училище, от бригади, сватби, родилно, кръшенета, срещи с приятели...... снимки на които е все усмихната и малко смешни снимки за настроение за да може да види там целия си живот и още повече да хареса видяното независимо лошите моменти в живота ... успех с решението

# 6
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
Майка ми имаше преди 2 седмици,взехме и златни обици,но са доста над 50 лв,140 лв бяха.От баба ми взехме златна висулка,мн нежна за врата.Отделно и поръ4ахме бутикова торта ,страхотна беше.Но -най щастлива беше от факта,че вси4ки сме заедно ,най-близките .

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз също бих подарила фотоалбум на майка ми, с нейни снимки от раждането й, та досега.
Ако можеш й подари и нещо лично за нея - нещо от което има голяма нужда точно в момента.
Огледай се, ослушай се, тя самата винаги може да ти покаже, че има особена нужда от нещо.  Peace

# 8
  • Мнения: 556
Идеята за албума е много добра. Ако искаш да купиш бижу, малко над тази сума има хубави сребърни изделия с висока проба- /видях ги на живо в един офис на Райфайзен/ в красива кутия са. http://rbb.bg/bg-BG/Private_Customers/07_moneti/

# 9
  • Мнения: 11 870
Ако искаш да купиш бижу, малко над тази сума има хубави сребърни изделия с висока проба- /видях ги на живо в един офис на Райфайзен/ в красива кутия са. http://rbb.bg/bg-BG/Private_Customers/07_moneti/

Мисля, че това е най-доброто предложение.
По друг повод съм получавала такъв подарък,  прекрасен е!

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
висулка за златно колие. Ако носи такова, де.
Ако е религиозна, може на Дева Мария с младенеца. Не вярвам да е 50лв. обаче  Thinking
Мисля си, че и за марков часовник ще са малко...
Няма ли нещо, което да я влече? Козметика, бельо... някакво хоби, дето все не намира време и средства за него?

# 11
  • Мнения: 101
Не съм прочела другите идеи, извинявам се, ако повтарям някоя..
За 50 лв можеш да й подариш една нощ в СПА-хотел с включена СПА-процедура. Ако се поровиш достатъчно, може да намериш хотел, който предлага нощувки с включена закуска, ползване на басейн, сауна и т.н. А тя може да реши да покани някой, за да не е сама...
Майка ми навърши 50 г. през януари. Ние се комбинирахме с баща ми и брат ми и й подарихме колие и гривна с кристали Swarovski, излязоха общо 240 лв. Ако може да се включи някой към подаръка, за да станат 100-120 лв - купете й такова бижу - остава за цял живот.
И все пак, ти си й дете - каквото и да й подариш, ще го оцени 1000 пъти повече отколкото си мислиш!
Честит й юбилей! Да е жива и здрава още много години!

# 12
  • Мнения: 2 018
дигитална рамка за снимки, с качени всички снимки на семейството.
Да се въртят и да си ги гледа.
Имало и за около 60лв.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт