Проблем с iPod.

  • 3 654
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Някой имал ли е проблеми с такава машинка. Не я бях ползвал около месец, месец и половина и сега неще да се зарежда, нито с зарядното, нито от usb-то. И някой знае ли има ли сервиз на Apple във Варна?

# 1
здравей,
в мойта книжка, свалих си я от сайта , пише че и тези батерии, както всички останали идва момент, в който трябва да се сменят. не знам дали има сервиз точно за това, но според мен в магазин за компютри можеш да провериш за нова батерия.  
дано се оправи, защото тая джаджка е мания.  Crazy  поне аз жече не мога без нея.
поздрави Sunglasses

# 2
Отдавна не живея във Варна, но помня, че първата фирма внесла Apple на българския пазар беше ProSoft. Магазина им се намираше зад градинката на часовника до магазинчето за сувенири ако се сещаш. Провери там. По принцип този проблем,, който описваш е типичен за изхабена батерия, провери каква е твоята. Евтини можеш да купиш от Магазин "Пегас" евентуално по параметри (колко mAh, размери, начин на захващане). Най - добрия вариант обаче е да попиташ най - напред в ПроСофт, защото производителите обичайно разчитат изделията за "техни батерии" със съответните характеристики и може да се повреди устройството ако сложиш по - мощна или по - маломощна батерия например.
Успех, дано съм ти бил полезен!

# 3
Ето ти тел-а на Аpple Center в София, можеш да ги питаш дали имат клон/сервиз във Варна.
02 8463376, 8463392
sales@applecenter.net
батериите които слагат са с 60% по дълъг живот от оригиналните (поне така казаха Simple Smile)

моят Ipod също вече е със слаба батерия така че скоро ще ги търся за смяна. ако се интересуваш мога да ти кажа цени, но мисля че цените ще варират спрямо генерацията.

успех

# 4
  • Мнения: 37
Мерси, ще звънна да проверя в София. Батерията на iPod не може да се сменя без да е на сервиз, просто няма как да се отвори. Simple Smile

# 5
точно така, батерията се сменя само в сервиза. Днес проверих в Apple Center, смяната + баКтерията за моя айПод е 59 евро.  Money

имаш ли идея откъде да си взема стерео жак за I-pod че моя е счупен и I-trip-a не работи, ако имаш познат със развален под от 1-3 генерация обади се

# 6
възможно ли е да не е батерия? моя е от 5-6 месеца и от седмица насам въобще не може да се включи, даже и лаптопа не го разпознава...

# 7
  • Мнения: 37
Да и при мен е същото.

# 8
  • Мнения: 2 332
Щом като не си го ползвал 5-6 месеца, най-вероятно ще му трябва повече време да е включен за зареждане, преди да започне да показва каквото и да било. Включи го и след 30 мин провери дали е тръгнал да се зарежда Simple Smile.

# 9
  • Мнения: 37
Моя също не го бях ползвал някъде месец, два и нищо не става. Стоял е и цял ден включен. Simple Smile Просто са ни прецакани батериите

# 10
  • Мнения: 2 332
Искам да ви попитам как решихте проблемите с вашите машинки, защото от известно време и нашия iPod отказва да се зарежда... Купихте нови батерии (ако да - на каква цена) или по някакъв друг начин?
Благодаря предварително. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 215
МОят мъж си ползва неговия доста редовно, за разлика от мен, но и неговиясе беше повредил по едно време и знам че той го свърза с компютъра, оттам влезе в някакъв сайт на апъл и те му го тестваха он лайн.
Хайде спирам да не излезе, че говория много глупости Grinning

# 12
моля, кажете ако някой знае от къде мога да си купя зарядно за Ipod

# 13
Ей, слушате ли подкастовете в ITunes? Аз съм голям фен на Apple. Скоро открих един подкаст за родители в нета: http://roditel.bg/podcast
Приятно слушане!

# 14
Ей хора помагайте!!!!
Значи моя проблем е че не мога да си кача никаква музика на I PODA.
Когато започвам да слагам псни в I Tunes не може да ми ги качи, и ми пише че има грешка.
Наприме ако сложа 15 песни успявам да кача само 3 и след това пише че не може да се качват повече. Просто не знам какво да правя. I poda ми е 20 гига и ако трябва така да го пълня просто не знам.
Инасталирал съм му най новия софтуер, също съм направил ъпдейт на I tunes, така че вече не мога да измисля нищо.
А на тия които не могат да им се заредят, пробваите да го рестартирате, ако вече не сте. Прави се като задържиш menu i копчето в средара за около 6 сек.
това за тия дето не знаят newsm78

Общи условия

Активация на акаунт