Сукане през филтър :)

  • 517
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 190
Малко да ви разведря Simple Smile . Тази сутрин си накърмих Лъчо и реших, че мога да го взема да поиграе до мен докато си додремна   sleepuu  - и майките са хора Simple Smile . Съответно си закопчах надеждно пижамата да не се вижда нищо голо, че все напира да захапи.  По едно време усещам нещо мокро и някакво подръпване  newsm78 . Поглеждам, той Лъчо си намерил гърдата и си сучи през пижамата. И пак ми се размина подремването. Mr. Green

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не мож` ги излъга вече hahaha Ще видиш какво става като вземе сам да ти надига блузите - като моята дребна,дето пристига с лИбовен блясък в очите и отдалече мънка захилено мимимими,а после се хвърля като тигър отгоре ми и и се рови под блузите да си докопа мимито Laughing
Хайде и аз да си кажа нещо миличко от последните дни - нали ме стиска и мачка най-безмилостно,при едно от кърменията беше натиснала гърдата,така че пръсна и покапаха няколко капки по мен - и малката маймунка най-съсредоточено и старателно взе да събира капчиците с две пръстенца...и да ги дава на мама да си хапне и тя Heart Eyes

# 2
# 3
  • Мнения: 2 047
        Голяма забава ви е на вас кърменето  Laughing 
                            Joy

     Искаме още такива случки, плийз!   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Мдаа, и Ема онзи ден се опита да суче през филтър - обувам аз ританките и я изправям на повивалката да и ги вдигна, и тя нещо какво се отърка в тениската ми и отвори устенца да иска да суче, и мен като ме напуши един смях, хиля се тя ме гледа очудено и кво ли си вика "Тая мама що ми се смее, аз исках да си папкам"

# 5
  • Мнения: 1 586
Пък Андреа понякога целува гърдата в прилив на нежност  Grinning
Също понякога нощем се присеща и рови, рови за гърдата, после само си залепя муцуната на нея без да засуква и продължава да спи  Laughing
Те децата си показват какво обичат Simple Smile

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Мая е един отявлен любител на млечни продукти - прясно мляко в чаша, кисело мляко с лъжичка - унищожава в огромни количества. Но понякога като я питам какво мляко иска, обяснява - искам твоето мляко!

# 7
  • Мнения: 7 106
Преди две седмици бяхме на сватба и двете баби гледаха Ева в къщи. Тя изобщо не се е сетила за мен и не е мрънкала, но като се прибрахме от вратата ми се хвърли да ми надига блузите, още не се бях преоблекла. И както съсредоточено си сучеше от едната гърда, така с  ръката опъваше зърното на другата да налапа и него Laughing.

И още една случка от миналата година. Ева е на 7-8 месеца и я учиме да прави Боц! с пръсчето. Повтарям и, показвам и аз и баща и и бабите, тя само се хили и не иска да го направи. След една-две вечери след банята сме легнали на спалнята, аз заголила гърди с намерението да я приспивам, докато се опитвам да гледам телевизия, а нашата допълзя до мен и с пръстче ми натисна зърното и рече - Бооо! (демек Боц) Joy

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Днескашна смешка от Мая - 'Аз нямам ам-ам, аз имам цици!'

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз искам да споделя за последната ни луда поза - иска да суче прав ShockedПаркира ме на леглото, до самия ръб, легнала настрани, надупва се, слиза, застава прав до мене като ученик на дъската и муц-муц Mr. GreenЗнам, че го прави от щуротия и му се връзвам все още, ноооо ако поиска да суче от мене, застанала на челна стойка, нЕма да стане Naughty hahaha
Помните ли клипа с мацката, дето медитираше с главата надолу, а бебето й се самообслужваше?И ние на там вървим Joy

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 085
хихих, моят синковец тази сутрин се самообслужи на бърза ръка в някаква безумна поза. На него май му беше все едно, че е наопаки, важното е, че се е connect-нал и download-a върви  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 915
А моята маймуна суче на челна стойка.  Crazy Mr. Green

Както съм си седнала - облегната на дивана, идва при мен, забива муцунка в гърдата, стъпва с краката на дивана, изпъва ги, дупето във въздуха - и ето я в Л-образна стойка - с опорни точки личице и стъпалца.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт