С благодарност от едно форумско бебе

  • 735
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Здравейте мили мами,
вече почти година чета форума , чак сега се регистрирах Embarassed. Искам да изкажа благодарността и възхищението си към вас,пишещите във форума.Дъщерия ми е на 1год и 2месеца,кърмена е на поискване,някакси интуитивно от самото начало.Все още се кърмим доста активно,всъщност нямам идея как ще спрем. Мисля да кърмя докато тя ме желае. Открих форума, когато педиатърката ни започна да следва схемата ,по която мойта майка ме е гледала преди повече от 30 години. На повечето свой въпроси откривах винаги отговора тук във форума. На практика прилагах написаното тук.Всъщност може да се каже ,че мойто бебе е 100% форумско. Огромно благодаря.
Бъдете здрави, щастливи и обичани.  bouquetф

# 1
  • Мнения: 6 243
Добре дошла при нас!
Приятно ми е.

# 2
# 3
  • Мнения: 449
Добре дошли в Клуба на форумските бебета-и ние се числим към тях Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 603
Dobre do6la  Hug

# 5
  • Мнения: 3 926
А добре си ни дошла на яве Hug Ама чудя ви се бе хора, как издържата една година да четете, без да пишете newsm78 аз още като разбрах що е то форум и пожелах да изкажа КОМПЕТЕНТНО Wink Laughing мнение. А бях бременна едва на 3 седмици... ех Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 313
А добре си ни дошла на яве Hug Ама чудя ви се бе хора, как издържата една година да четете, без да пишете newsm78 аз още като разбрах що е то форум и пожелах да изкажа КОМПЕТЕНТНО Wink Laughing мнение. А бях бременна едва на 3 седмици... ех Heart Eyes
Ами просто,когато нещо ме интересуваше поглеждах форума и готово......всъщност , май не се чувсвах компетентна да се изказвам по въпроса за бебегледането Thinkingне че сега съм специалистка

# 7
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
 Hug добре дошла

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
 Hug

# 9
  • Мнения: 2 051
О-о, добре дошли Лора и мама!
Ние сме на същата възраст и отбиване на хоризонта не се забелязва. Забелязват се само все по-смешни и разнообразни начини на поискване.

Последна редакция: пт, 02 дек 2005, 14:28 от vedrra

# 10
  • Мнения: 313
О-о, добре дошли Лора и мама!
Ние сме на същата възраст и отбиване на хоризонта не се забелязва. Забелязват се само все по-смешни и разнообразни начини на поискване.
извинявай,открадвам си идеята за нова тема.При нас ПОИСКВАНЕТО е очарователно Joy

# 11
  • Мнения: 505
добре дошла, макар че и аз съм новак във форума но ще наваксам..  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт