кога сменихте дънките с бременски гащи?

  • 2 469
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Аз сега, в началото на четвъртия месец изведнъж издух яко корема и то в рамките на няколко дни....???

# 1
  • Мнения: 1 555
Купи си или анцуг за бременни или пък направо гащеризон, а също така има и специални дънки или панталони за бременни, но на мен незнайно защо ми се смъкваха като ходех и затова съм с 2 ръце за  гащеризона, но ти си премери и прецени, не трябва нищо да те стяга  Naughty

Леко бременеене   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 671
Ох, още в началото на третия месец изоставих всичките си панталони освен 2. Сега имам някакви, които просто са много широки (тези, които видях в 2-та магазина за бременни ниакк не ми харесаха).

# 3
  • Мнения: 2 401
Ами аз вече си взех едни джинси от РЕНИ, които стоят учудващо добре.  Ако вземат да падат слагам тирантите и съм готова, и без това имам навика. Мисълта ми беше дали да считам за нормално такова издуване толкова рано, щото ако така продължава кой знае на какво ще заприличам към края.

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
  не съм сменяла по време на бременността ..смених след нея Simple Smile .. като бях бременна си купих едни дънки с ниска разтегателна талия и ми свършиха работа ..но аз направих корем4е 4ак към 7-8 месец . след това оба4е се забравих с яденето и смених с 2 номера дънките Simple Smile (увели4их ги така да се каже Simple Smile )

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
Аз от към края на четвъртия си купих един панталон с ниска талия и горе на ластик - не беше специално за бременни, а също и една много сладка рокля - също така не за бременни, но с много подходяща кройка - беше лято де Simple Smile)
Чак към края на 8 месец си купих едни дънки за бременни, но те малко ми стягаха - така че внимавай при купуването - пробвай да седнеш и се обеди че никъде не ти стяга или стиска ни най-малко. Аз само права ги пробвах - после едвам си намирах място как да седна с тях - особено накрая:))) Ама грешката си беше моя - - пуста суета Blush

# 6
  • Мнения: 4 362
Смених преди 2-3 седмици дънките,но те бяха еластични,колана взе да ми стяга

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Ми купих си дънков гащеризон към края на 5тия месец (не баш за бременни - нормален, с ластици, щото онез с бастичките хич не ме накефиха) когато престанаха да ми стават сите останали нормални панталони дет ги имах Simple Smile В началото ревнах кат го облякох, щото мязах на дете екселератче, метнах си го в бившата ми стая в апартамента на мама и си тръгнахме. Но понеже растях с много бързи темпове, и понеже беше студеничко след седмица взех, че се възприех в него и най-вече ми стана Simple Smile Мама започна да ме нарича пухчо. Много й беше кеф да ме вижда леко закръглена, а не с моите убийствени 38 кила.

# 8
  • Мнения: 5 103
Аз хода с поли с ластик.
Тези гащиризони хи не са ми по вкуса нещо.

# 9
  • Мнения: 2 047
  Е защо пък да не е нормално да издуеш корема, то си е индивидуално, но на повечето след 3-4 месец им личи озесателно.  Някой качват основно последните месеци.

  Конкретно аз още на третия месец си купих по - широк панталон, другите не ми ставаха вече. А към края на бременността не ми растеше толкова много коремът.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз си купих панталон с ластичета отстрани в началото на 5-тия месец.Дотогава ходех с малко по-големи панталони.По принцип,ако не искаш да ти щръква корема още,можеш да ходиш с по-широки пуловери и якета.
Леко бременеене!

# 11
  • Мнения: 603
Май беше към шестия. Снабдих се с едни еластични джинси, два гащеризона и едни специален панталон за бременни. Панталона е от двете страни с копчета, които могат да се местят върху една платка. Така се разширява и не се наложи да купувам нов след месец.

# 12
  • Мнения: 516
В шестия месец и си купих дънки с ластик нагоре, не са удобни ама няма начин Laughing

# 13
  • Мнения: 815
в началото на 6 месец си купих специален панталон за бременни- изкарах цялатга бреенност с три панталона- сестра ми даде и гащеризон, но не го ползавах, защото е безкрайно неудобен за мен-особено ако трябва да отидеш до тоалетна извън вкъщи

# 14
  • Мнения: 7 186
До 7- мия месец си носех дънките- те бяха плитки и ми идваха под корема, само че си разкопчавах копчетата. Нагоре ги носех с една туника от тези, дето бяха модерни лятото.
Бременелски дрехи не съм купувала, след 7- мия месец си купих 2 екипчета от еластична материя от обикновените магазини. Едното беше рокля, другото- пола и блуза. Супер удобни ми бяха, а и хубави.
В магазините за бременни не видях нищо хубаво Sick, поне в Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт