Болка в гърдите?

  • 865
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Днес за първи път усетих силна болка в дясната гърда, по принцип не са спирали да ме болят от началото на бременността( вече съм забравила как е било при първата), и не е само това- боли ме и под мишницата, опипах всичко най-внимателно, няма подутини и бучки, но е много неприятно Sad
Чудя се, дали може да се намажа с Волтарен под мишницата, и дали да пия парацетамол или нещо друго за болката.
Малко съм изплашена.... Sad

# 1
  • Мнения: 1 613
Същия проблем го имам и аз. Адска болка под мишницата, бучка - няма. Ходих на лекар и ми изписа болкоуспокоителни - парецетамол+кодеин.
Според мен може да пиеш парацетамол, но по-добре първо се посъветвай с лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти за отговора, пих един парацетамол, но болката не е спряла, боли ме все едно ми е срязана мишницата. Почвам да психясвам напълно- дали не е някой лимфен възел, възпалил се от...тумор? Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 3 880
лелее, не си мисли такива работи!!! нищо ти няма! случва се понякога. ако се притесняваш много, иди на мамолог, но съм сигурна, че всичко е ок!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Дано! Praynig

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 526
Здрасти Буболина Peace При мен проблема е от лявата страна. Не съм споделяла, но чувствам тежест от ляво и вече на два пъти яко ме прорязва. В началото си мислех, че е от вдигане на детенцето, защото повече го държа от ляво, преди два месеца ходих на профилактичен преглед на ултразвук за гърдите и казаха, че всичко е наред и тежестта може да е на неврогенна почва, така че не се притеснявай! Wink Аз също много психясвам и съм много страхлива, но не си мисли най-големите страхотии, защото само ще си навредиш и ще си докараш по-големи нерви.  newsm78 Wink Ако искаш да се успокоиш напълно отиди на лекар да те видят на УЗВ и да си отдъхнеш, че няма нищо тревожно Simple Smile Heart Eyes И споко Hug 

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
МОже ли да си толкова черногледа #CrazyСъседката ти те започна:2gunfire:, и ти сега ще се довършиш! Стига си се шашкала за всяко нещо, брез бременността какво ли не боли!Миналата седмица беше с рак,сега с тумор Twisted EvilУтре просто отиди на лекар, а сега не щракай по клавиатурата да натоварваш ръката!накарах ти се, но си го заслужи Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
  bouquet Hug Heart Eyesправа си!

Общи условия

Активация на акаунт