СОКОВЕТЕ HIPP

  • 548
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
ЗНАЕТЕ ЛИ ДАЛИ СОКОВЕТЕ НА HIPP ИМАТ КОНСЕРВАНТИ И КОЛКО ИМ Е ГОДНОСТТА СЛЕД ОТВАРЯНЕ НА БУТИЛКАТА?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 999
Мисля, че и двата ти въпроса имат отговор на етикета, но все пак:

Не, нямат консерванти.
Съхраняваш в хладилника до 24 или 36 часа /според сока/.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Според мен имат.Давала съм, но нямат нищо общо с прясно изцеденият сок......имат някакви добавки.Но са за предпочитани пред останалите.На мен лично на Семпер ми се струват по-истински.

# 3
  • Мнения: 428
ISA,ОГЛЕДАХ ЕТИКЕТА НА ОПАКОВКАТА МНОГО ДОБРЕ,НО НИКЪДЕ НЕ ПИШЕШЕ СРОКА НА ГОДНОСТ СЛЕД ОТВАРЯНЕ.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
Биляна, ако имат добавки - го пишат.

От друга страна технологията на извличане не сока, не е както тази с домашната сокоизтисквачка.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
ninna, а сега го отлепи и ще видиш, че от вътрешната страна на етикета го пише.  Joy

Идиотска работа, не знам защо не го напишат на лицевата страна newsm78, може би нямат мястло ли що ли Thinking

# 6
  • Мнения: 3 216
Да бе нямат място. Angry

# 7
  • Мнения: 428
 :35:ISA БЛАГОДАРЯ ТИ.СЕГА СРЯЗАХ ЕТИКЕТА И ОТ ВЪТРЕШНАТА СТРАНА БЕШЕ НАПИСАНО-3 ДНИ.

# 8
  • Мнения: 5 299
Аз съм давала на ХИп само от сини сливи(когато е била със запек - за разхлабване)

# 9
  • Мнения: 2 531
Има разлика между консервант и стабилизатор! Детските храни нямат консерванти, както си пише на опаковката, но не упоменават нищо за стабилизатори Sad а такива слагат!

# 10
  • Мнения: 257
според мене няма нищо по-хубаво от прясно изцедения сок..на една приятелка беб4о получи колики точно от сок на ХИПП- морковения..явно си има някакви стабилизатори

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
а някой може ли да каже какво представляват стабилизаторите.... могат ли да бъдат вредни

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
според мене няма нищо по-хубаво от прясно изцедения сок..на една приятелка беб4о получи колики точно от сок на ХИПП- морковения..явно си има някакви стабилизатори







Не съм много сигурна,че бебето е получило колики от сока от моркови на хип понеже моя син получаваше колики от прясно изцеден сок от моркови,а и по принцип бебетата си получават колики от соковете били те прясно изцедени или купешки

Общи условия

Активация на акаунт