Plasti4en hirurg

  • 1 016
  • 8
  •   1
Отговори
Tрябва да си направя една една малка пласти4на операция (ни6то сложно) ...но си нямам и ни наи малка напредстава при кои лекар да ида  Rolling Eyes
Може ли да ми дадете някакви савети з 6те сам ви много плагодарна ? (за предпо4итане от Пловдив или София)

# 1
Ще трябва да кажеш за какаво става въпрос - на теб може да ти се струва малка, но... Rolling Eyes и може би ще ти помогна със съвет Grinning

# 2
Premahvane na beleg ot operaciq ..
govorih s edin lekar koito mi kaza 4e mojelo da se opravi samo s plasti4na operaciq ..no ne moja da me posavetva pri kogo da ida

# 3
Д-р Ильо Стоянов, СХБАЛ "Св. Пантелеймон" АД, София, бул. "Ал. Малинов" 63 тел: 974-10-00, 974-50-00, 974-60-00.

# 4
Д-р Ильо Стоянов, СХБАЛ "Св. Пантелеймон" АД, София, бул. "Ал. Малинов" 63 тел: 974-10-00, 974-50-00, 974-60-00.

E-mail moje li da mi dade6 ako ima ? I vkakvo raboti na 4astno ? v bolnica ili nqkakav centar?

# 5
Пластичен хирург е в болница /виж съкращението пред името/. Ако разбера имейл ще ти дам.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Отиди при д-р Асенов, завеждащ клиника по Изгаряния и Пластична хирургия в Пловдив, това е в Хирургиите на Пещерско шосе. Можеш и в частният му кабинет да отидеш, който се намира зад х-л Тримонциум, но точният адрес сега не мога да ти дам.

# 7
Пластичен хирург е в болница /виж съкращението пред името/. Ако разбера имейл ще ти дам.


molqti se opitai se da go nameri6 ?

# 8
http://big.bg/modules/news03/comment_new.php?com_itemid=3519     Телефонът му /GSM/ е същия, само с една  8 повече  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт