test veren ili ne?

  • 1 030
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 325
sluchvalo li vi se e da napracvite test nqkolko dni predi da vi doide-toi da pokaje,che e otricatelen,a po-k1sno da se okaje,che ste bremenna?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да, 5 ми бяха отрицателни, чак на 6-ия ми отчете бременност.А на опаковката пишеше че са супер точни.Смених няколко марки.

# 2
  • Мнения: 3 216
Ами направи още един.И пиши резултата после Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 271
Когато се усъмних, че може да съм бременна си направих тест и той беше отрицателен. След около 2 седмици, вече бях сигурна, че съм бременна, защото всяка сутрин ми се гадеше и вече 3 седмици ми закъсняваше. Направих си друг тест (Sure Check) и той отчете бременност... Така, че не им вярвай много - най-сигурно е да идеш на лекар!

# 4
  • Мнения: 143
Категорично не се доверявай на тестовете  Naughty
И аз си направих няколко, но не ми показаха че съм бременна.
Ако се съмняваш отиди на лекар, аз поне така направих изчаках малко и направо при доктора, където всичко стана ясно.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
И моя тест беше отрицателен.Не се занимавах с повече тестове,а отидох на лекар  и се видя плодното сакче.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На мен теста ми беше верен,но най-добрия и сигурен вариянт е гинеколога. Wink
Успех!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 4 145
Аз си правих тест - отрицателен - не бях бременна. А ми закъсняваше 4 дена. На следвашият месец пак ми закъсня 5 дена. Направих си тест и за мое голямо учудване беше положителен - и пак си беше верен. Гинеколога може да отчета бременност след поне 2 (дали не беше 3 или 4) седмици закъснение. Друг начин е кръвния тест.

# 8
  • Мнения: 380
Да, възможно е. На мен също ми беше отрицателен първият път и след това направих два и бяха положителни  Grinning. За да е точен резултата е най-добре да поизчакаш да ти закъснее една седмица.

# 9
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
При мен след едноседмично закъснение, теста беше отрицателен въпреки, че аз бях 99% сигурна, че съм бременна. След половин час, чак показа две чертички, но нали се води невалиден след толкова време. След още две седмице вече беше категорично положителен! Най-добре се довери на лекар!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 317
При мен първата седмица от закъснението тестовете бяха отрицателни, чак на седмия ден ми отчете. Направих  си общо 4 теста (Sure Check) преди да се убедя в резултата. Така, че не им се доверявай особено. Успех! Hug Hug

# 11
  • Русе
  • Мнения: 659
Spored men testovete sa verni, na men mi otchete sled 4 dni zakasnenie:) Viarno che ednata chertichka beshe po-bleda, i se samniavah, no vse pak ia imashe newsm78. Mislia che naj-tochni sa Sure check

# 12
  • Мнения: 325
blagodarq na vsichki koito mi pisaha,a eto i rezultata------------ ne sam bremenna:(no nihto ima vreme Peace

# 13
  • Мнения: 2 381
При мен тестът се оказа верен, но съм чувала, че на всеки 4-един не отчита правилно. newsm78Честно казано и аз мислех да си вземам втори за потвърждение.

# 14
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Категорично не се доверявай на тестовете  Naughty
И аз си направих няколко, но не ми показаха че съм бременна.
Ако се съмняваш отиди на лекар, аз поне така направих изчаках малко и направо при доктора, където всичко стана ясно.
Хи хи, при мен стана обратното закъсняваше ми вече 16 дена отидох на лекар и той ми каза, че не съм бременна, няколко дена по късно си направих тест, който беше положителен  EFP и се оказа, че съм бременна. Все пак да не се съмняваме в "компетентността" на нашите лекари, та може всичко да ти кажа, но не им вярвай за всичко.

Общи условия

Активация на акаунт