Добър педиатър в Русе

  • 1 157
  • 8
  •   1
Отговори
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Препоръчайте ми добър педиатър в Русе,който да прави пълен преглед на бебчо(ехограф,изследване на кръв и др.)Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 5 299
Абе аз не знам такъв педиатър, който да прави тези неща newsm78 Има ли изобщо такива? Доколкото имам инфо педиатъра може да ти даде направлние за изследвания и ехограф, ама той да ги прави лично - не съм чувала...

# 2
  • Мнения: 1 181
когато нещо ме притеснява водя малкия при д-р Петрова, но тя не прави изследвания и не гледа на ехограф. Ако нещо се усъмни ще те насочи къде да отидеш и какви изследвания да направиш. Според мен е много добра и й вярвам.

# 3
  • Мнения: 14 133
Ние ходим при д-рКирова, ДКЦ-2.Мното съм доволна!!!!

# 4
  • Русе
  • Мнения: 856
когато нещо ме притеснява водя малкия при д-р Петрова, но тя не прави изследвания и не гледа на ехограф. Ако нещо се усъмни ще те насочи къде да отидеш и какви изследвания да направиш. Според мен е много добра и й вярвам.
Аз също съм на това мнение.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз също се чудя за педиатър, от форума ми препоръчаха д-р Желязкова ДКЦ-1. На мен ми предстои раждане в края на месеца и нали трябва още в родилното да кажеш при кой лекар ще бъде бебето

# 6
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Понеже съм от малкото градче Кубрат и нашите педиатри нещо не ми вдъхват доверие.Искам да се  направи пълен контролен преглед на малкия ,въпреки,че нищо му няма. Нашата педиатърка всеки път като отидем все ни предписва калц.глюконат и вит.С ПОНЕЖЕ мН.бЪрЗО рАСТЯл-вече 5-6 серий е вземал.Съгласна съм да отида на частен прием,затова ще ми са необходими някакви кординати на др.

# 7
  • Русе
  • Мнения: 99
Понеже и аз се интерисувах,ако стане нещо спешно с малкия към кого да се обърна,ми препоръчаха д-р Даскалова тел.823226  моб.048819821.Не сме я посещавали и нямам лични впечатления.Не работи с здравната каса-само частно.Успех!

# 8
само при д-р Петрова. добър специалист. винаги мога да я извикам вкъщи и разчитам за всичко. има и втора специалност - детска кардиология.аз съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт