Препоръчайте ми добър педиатър от 29 поликлиника

  • 732
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мами и бъдещи мами!Вече съм в 9-ти месец,а още не съм си избрала педиатър за малкото бебе в корема ми.Живеем в жк."Гоце Делчев" в близост до 29 поликника.Аз и мъжът имаме различни лични лекари и смятаме да се запишем и ние към 29 поликлиника.Ако някой от вас има впечатление от педиатър там ще се радвам,ако сподели.И кога трябва да се свържа със съответния педиатър??Предварително благодаря!!!

# 1
  • България-София
  • Мнения: 573
Нашата се казва д-р Юлия Дамянова. Доволна съм от нея. В крак е с промените в световен план, интересува се и от практиките вън от БГ/т.е. не е кон с капаци - що си знае - то си бае/. Не се хваща за антибиотика при първите симптоми, не е "корумпирана" и алчна. Ние сме си я записали като личен и на мен и съпруга ми.
Малко уточнение - свекито й беше съседка и отношенията ни са малко повече от пациент-доктор, но мисля, че си е печена. Wink

# 2
  • Мнения: 578
Ние сме при Д-р Гочева. Доволна съм засега. Много е внимателна и никога не ми е отказала преглед като се обадя извън датата за консултации.Има един мъж обаче - абсолютно говедо #Cussing outКогато ни изписаха Гочева я нямаше и той я заместваше. Дойде в къщи и изкара, че сина ми има какво ли не - от гъбички до хрема. Цял ден ревах от притеснение. Изписа ни сто лекарства. Притесних се и викнах педиатърката от болницата, където се роди Алекс. И познай - нито гъбички, ното хрема. Детето се скъса да плаче докато тоя тъпак го прегледа. Не беше акало и се опита да му направи клизма. Не успя, разбира се, но така го измъчи, че едва не го убих.Само внимавай да не попаднеш на него.

Общи условия

Активация на акаунт