Махане на зъбен камък с лазер?

  • 10 061
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 421
 Да Ви кажа аз сигурно съм много наивна. Отидох на зъболекар за да ми махне зъбният камък и добре, че попитах каква ще е цената на услугата преди да седна. Отговорът беше 100 лева(имах само 30 лв в джоба). Почувствах се доста глупаво и неудобно като казах: "Ами аз ще дойда друг път" Embarassed
 Само на мен ли ми се струва скъпо или действително вървят така цените. Вярно, че нямам "опит" със зъболекари, но все пак......
 

# 1
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
На мен последно ми взеха 20 лв. Ти друг път не си ли била при този стоматолог? 100 лв. ми се вижда множко.

# 2
  • Мнения: 2 731
преди две години ми взеха 30 лева -не вярвам толкова да са поскъпнали услугите им

# 3
  • Мнения: 7 186
Боже, какви са тия кожодери?? Shocked
Аз си чистя всяка година по веднъж зъбния камък с ултразвук и ми взимат по 30 лв. Даже преди месец пак ходих и цената беше същата.

# 4
  • Мнения: 877
Тази седмица ми правиха тази манипулациа. 30 лева беше, като 15 ми поема касата.

# 5
  • Мнения: 349
Преди два месеца ми го махаха / имаше дооооста за махане/  взеха ми 30лева.Неосигерена ,на частен прием.Нещо са се опитали да те метнат Ако се хванеш.

# 6
  • Мнения: 18 542
На мен ми взеха по 20лв. на челюст, но ми го махаха с машинка, не с лазер до колкото си спомням.
Дайте координати на зъболекари, които работят с лазер.

# 7
  • Мнения: 1 022
На меен също ми взеха 20 лева, ти явно си отишла в клиника като Естадент или Юниордент, те са много скъпи, за 1 зъб да ти излекуват и пломбират вземат по 80 до 140 лева, просто е трябвало да се поинтересуваш преди да отидеш където и да било

Моя зъболекар работи с човешки цени и се намира в Дървеница, ако се интересуваш и ти е близко мога да ти дам телефон да си запишеш час и да питаш за цените хем ще знаеш колко пари да си вземеш Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 108
През септември за махане на зъбен камък с лазер моята зъболекарка ми взе 40 лв. Много съм доволна от работата й. Кабинетът й се намира на последната спирка на трамвай № 1 в жк. Иван Вазов. Ако някой се интересува, да свирка за координати. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 3 421
Ти друг път не си ли била при този стоматолог?
Ами предният петък ми сложиха първата пломба в устата. Имам един изваден мъдрец и......в това ми се състоят посещенията при зъболекар.
На мен също ми взеха 20 лева, ти явно си отишла в клиника като Естадент или Юниордент, те са много скъпи, за 1 зъб да ти излекуват и пломбират вземат по 80 до 140 лева, просто е трябвало да се поинтересуваш преди да отидеш където и да било
В Юниордент! Sad(много ми е близо до работата, но въобще не предположих, че точно за такава манипулация може да има такава амплитуда в цените).

Благодаря на всички за отговорите!

# 10
  • Мнения: 2 755
Почистването на зъбният камък става с ултразвук. Доколкото си спомням, цената на тази услуга върви - 2 лв. на зъб, но всичко зависи от стоматолога. Цените на стоматологичните услуги са доста относителни.

Последна редакция: пн, 05 дек 2005, 09:58 от Tonita

# 11
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Точно за почистване на зъбен камък с ултразвук зъболекарката ми взе 25 лева, но след това ми полира зъбите и разни там други манипулации. А имах доста за почистване. Така че тези 10 лева нещо  newsm78

# 12
  • Мнения: 205
скоро ходих скоро,скоро да е минало година но не колко ми взеха това означава че явно щеше да ми направи впечетление ако бяха казали 100 Wink.така че посети друг зъболекар

Общи условия

Активация на акаунт