Промени ли ви се 'вкуса' след раждането?

  • 1 426
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
Преди да забременея се обличах главно в 'студени' цветове - синьо, сиво, бяло...
Като забременях изведнъж се влюбих в червеното. Мислех, че е нещо временно, но ето Дариа е на 1,5 год. и все още посягам към червените, оранжевите и кафевите дрехи.

Синьото, което преди ми беше любимия цвят за дреха даже не го поглеждам вече.

Как е при вас? Много ми е интересно на какво се дължи тази промяна.

# 1
  • Мнения: 3 777
Промени се.
Преди се обличах много в черно, в тъмни цветове.
Сега умирам за бяло, светло, цветно, къси поли, които не съм обличало поне 5 години. Shocked
Не мога да се позная.

# 2
  • Мнения: 2 047
  Бебетата обичали да виждат оранжево около себе си , може от тях да се влияем интуитивно, да усещаме какво им харесва.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Винаги съм се обличала със светли бонбонени тонове.През бременността си уших костюми в розово, синьо, зелено и жълто.Като родих и до ден днешен тъмна дреха не съм обличала.

# 4
  • Мнения: 8 769
Как е при вас? Много ми е интересно на какво се дължи тази промяна.
Не, не ми се промени вкуса. Продължавам да обичам светлите тонове и да се старая да се обличам в тях. За съжаление по-малко време ми остава за гримиране и "докарване", но предполагам,че след някой и друг месец нещата ще си дойдат съвсем на място.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Да се надявам, че и моя ще се промени, че с това синьо, черно и сиво сигурно изглеждам доста тъжно, както казват някои мои познати.

# 6
  • Мнения: 505
ами май си ми е същият вкуса ..само дето още не мога да влизам в по-голяма част от дрехите си...та затова ще го обновявам   newsm78 май повече внимание обръщам за това как е накипрена бебата а не аз самата... Hug

# 7
  • Мнения: 2 000
Не, не се промени.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Промени се. Налитам на розово (макар и в студената гама, все пак розово), също червено и оранжево. Особено розовото ми е силно непривично - цял живот съм го смятала за лигав цвят за барбита...а ето какво ме сполетя  ooooh!

# 9
  • Мнения: 8 505
Не.Нито стила,нито цветовете на дрехите и обувките.Обичам да съм или изцяло в един цвчт (синьо,оранжево) от-до,или да съчетавам много и ярки цветове (например сини платненки/маратонки,оранжев панталон,червена тениска/суитчер).Нали има една приказка-луд на шарено се радва Wink

# 10
  • Мнения: 10 758
Не, не се е променил.

# 11
  • Мнения: 7 186
Не ми се е променил. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 999
Не се промени. Grinning

# 13
  • Мнения: 218
Ами малко. Сега нося повече светли тонове. Но и сега не изневерявам на вкуса си (кафяво и разни тъмни тонове)

# 14
  • Мнения: 7 837
Не. Продължавам да си нося главно спортни дрехи в по-убити цветове.

Общи условия

Активация на акаунт