Как рЕагиРахА мъЖовеТе вИ слЕд дВеТе чеРтиЧки

  • 5 374
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
Още съм в еуфория от вчера  Party доктора каза - "Бременна си" и аз засиях...денят ми беше толкова хубав
И мечтаех.....

но вечерта....интусиазмът ми се сломи Cry...Миро като, че ли се радваше, ама вътрешно.... и не показа нищо....
Поне така си мисля де.. newsm78

Като направих теста - каза:
"Абе нека мине прегледа и тогава ще се радвам"...
Е, мина, но радостта му не беше ТАКАВА, каквато желаех Sad

...стана ми малко мъчно  Sad но пък си го знам...повечето неща таи в себе си, отколкото да ги показва...

Интересно ми е да разбера как реагираха вашите мъже...и после да му покажа какви романтики  са се вихрели покрай вас Hug

# 1
  • Мнения: 9 077
Не сте ли обсъждали някога идеята за второ детенце? Предполагам и двамата сте били изненадани...

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дидка, не се притеснявай, сигурна съм че се е зарадвал. Като го описваш е досущ като моя сопруг - все разправя че си знам че ме обича и не е нужно да ми го казва:(.
Иначе втория път понеже той много искаше да имаме дете много се зарадва ама как го показа - целуна ме вечерта и каза супер - те това е - кратко и ясно:) А като родих и излизах от болницата беше купил за мен един букет а за лекарите една бонбониера Мерси и аз като се размрънках защото много ги обичам чак тогава се сети та изтича и купи една и за мен. А да не говорим че ми беше забравил обувките и палтото и се връщал да ги взима и взел едни летни маратонки та щях да го удуша, а палто не взел. Добре че бяхме с кола. И докато се връщал закъсня та изписаха всички само мен няма кой да ме вземе - абе програмист (не професия а диагноза). Не се шашкай. сигурна съм че се радва..

# 3
  • Мнения: 918
Първо едно голямо ЧЕСТИТО  bouquet. Много хубава новина. Пожелавам ти една красива девойка-воеводка  smile3522

А за мъжът -  и моя така реагира. Просто са устроени по друг начин. Когато видя обаче малката муцунка, беше любов от пръв поглед.

# 4
  • Мнения: 2 407
Мъжа ми се зарадва много, ние искахме да си имаме бебе и мечтата ни се сбъдна!

# 5
  • Мнения: 3 164
Честито [color=][/color]
 Не се учудвам, че мъжът ти е реагирал така пасивно, ;оят по същия начин изразява чувства Rolling Eyes ами такива са мъжете, не са емоционални като нас .

# 6
  • София
  • Мнения: 4 866
Честити ти чертички!
Не очаквай супер емоционални реакции от МЪЖ - че той дори не си дава сметка какво всъщност означава положителният тест. По принцип му е ясно, ама само по принцип....

Преди четири години някъде една вечер любимият ми обясняваше как през следващия сезон ще ходим на формула 1, как ще пътуваме, къде ще спим и т.н. абе ентусиазъм голям. и аз тогава изръсих: "ами няма да стане, бременна съм". отговори: "ами добре тогава, друг път ще отидем" Shocked

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Дидка, не се ядосвай, някой мъже просто не могат да изразяват чувства така ,както на нас ни се иска.  bouquet
По въпроса, преди много години беше казал, че ако забременея, ще отиде в центъра на София и ще викне с пълен глас- ще ставам татко! Така и направи, та чак срам ме хвана, но е разбираемо при него- чака ме 8 години да ми дойде кефа, да го направя баща. Embarassed

# 8
  • Мнения: 6 992
Дабе програмист (не професия а диагноза).
не ме стресирай, моят това трябва да завърши догодина...и сам си казва, че е не е специалност неговото, а диагноза... ooooh! И мен ли ме очакват такива изцепки Laughing

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дабе програмист (не професия а диагноза).
не ме стресирай, моят това трябва да завърши догодина...и сам си казва, че е не е специалност неговото, а диагноза... ooooh! И мен ли ме очакват такива изцепки Laughing

Моя е програмист от 15 години. Не ща да те плаша като ти разказжам какви изцепки те чакат:)

Дидка, сори за оффа

# 10
  • Мнения: 5 500
Дидка, ЧЕСТИТО  bouquet
Моя мъж просто се усмихна, а пък като раждах плака... Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 2 271
Честито!
Супер, много се радвам за теб, защото знаех, че го искаш...

А на въпроса - моя съпруг ми взе теста от ръцете и обиколи всички в къщата да им го покаже. Радваше се като малко дете...

# 12
  • Мнения: 2 047
  Дидка, и от мен не очаквай някаква романтична история, освен едно голямо ЧЕСТИТО за теб!   bouquet

  Моят съпруг каза само - Ами да, нали работим по въпроса, как няма да си бременна!
  Е, след време показват радост, като свикнат с мисълта. Laughing

# 13
  • Мнения: 5 468
Моят мъж беше нощна смяна и сутринта се връща, аз дето толкова речи си бях намислила, седя и се чудя, какво да му кажа. Накрая му бутнах в ръцете теста за бременност, който имаше 2 черти. Той го огледа в пълно мълчание, погледна ме и вика - "А! Бременна си?", с което много ме обиди, защото очаквах дявол знае какво... това дете го чакахме 5 години! После се размечтах и ми дойде приказката, а той почна своите прагматични планове и накрая заспа, на фона на ТАЗИ НОВИНА!!! После се оправдаваше, че щото бил нощна смяна и за това бил много уморен. Айде бе!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 10 758
Диденце, недей да го мислиш много.Любо, като бях бременна с Маги, се зарадва, но не така, както аз очаквах.Като разбрах, че съм бременна с Иво(чакахме го 3 г.) не можех да си намеря место от радост, а той реагира, все едно съм му казала "Добър ден".Аз се разревах, защото изобщо не очаквах, че така ще реагира, при положение, че толкова време чакаме на теста да се появи втората чертичка. Каза ми, че много се радва, но не е така емоционален като мен, защото бил МЪЖ.Добре бе, ми той и брат ми, като гледам го има онова нещо между краката, значи и той е мъж Mr. Green, ама скача до небето от кеф.
Изобщо недей да го мислиш, радвай се на бременността си, това е най-важното.
Прегръщам те и те целувам Hug  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт