Колко време след като родих те ви дойде?

  • 2 846
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 108
Здравейте майчета,

Искам да ви попитам кога за първи път ви дойде след като родихте?
Аз все още кърмя и все още не съм имала мензис.
Това нормално ли е ? newsm78

Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 416
На мен ми дойде като в книгите - точно на 40-тия ден Laughing. Но аз не съм кърмила, за разлика от теб. Мисля, че е нормално да не ти се появил мензиса при това положение. Не се притеснявай!  Hug

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Щом кърмиш е нормално. Wink Дойде ми веднага след като спрях да кърмя-около 3 месец.

# 3
  • Мнения: 1 107
И на мен не ми е дошъл, хем сме по-големи от вас, споко  Wink

# 4
  • Мнения: 397
Все още го няма(кърмя, но не толкова често). Все се каня да си направя един EFN и все отлагам.

# 5
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Първият път ми дойде един месец, след като спрях да кърмя. Сега все още кърмя и още не ми се е възобновил цикълът. Simple Smile

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Спрях кърмата на четвъртия месец и на следващия месец ми дойде. От тогава цикъла ми е редовен всеки месец

# 7
  • Мнения: 5 241
3 месеца след като родих  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 127
Цикълът ми дойде 4-ри месеца след като родих. Продължавам да кърмя. Hug

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Като родих до 40-ия ден имах лохии, но си беше доста кървене.От 41-ия ден ми дойде цикъла, който беше нещо ужасно 15дни ooooh!След това се нормализира.

# 10
  • Мнения: 53
на следващия месец след като родих

# 11
  • на Север
  • Мнения: 503
И аз кърмя(на поискване, на около2-3 часа, вкл. и през ноща), но ми дойде две седмици след като ми спряха лохиите или на 50-ия ден след раждането. Сега след 3-4 дни чакам пак да ми дойде, ако въобще  ми дойде разбира се

# 12
  • Мнения: 663
На мен пък май днес ми дойде за първи път откакто родих,но не съм много сигурна,защото е много слабо.По-принцип е нормално щом кърмиш по-късно да ти дойде,понеже няма овулация.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Щом кърмиш е нормално. Wink Дойде ми веднага след като спрях да кърмя-около 3 месец.

същата работа

# 14
  • Мнения: 5 255
При всеки е индивидуално.
Дойде ми на втория месец.
Още кърмя, така че не виждам да има връзка с кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт