Spirane na karma

  • 1 663
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 327
Izwineniq za latinicata, no sam na mnogo  daleche w Swecia, ne znam kak e i lecitin na tozi ezik .

Deteto mi e na 1g i 8 meseca, naloji mi se da me komandirovat i sega e 2ri den - a ednata mi garda shte se prasne , ako ne q oblekchawam [w 6:30 w 8:00 15:00 17:00] . Ne iskam da podnowqwam karmeneto veche- shte mi lipswa mnoooogo , no trqbwa da se sluchi veche Sad

Lekarkata mi predpisa homeopatichnoto lekarstwo Ricinius 30ch piq go wtori den , no qwno ne spira. Deteto mi sucheshe prez noshta mnogo i denem, no ako me nqma ne tarsi.

Molq za savet - kak da spra tazi obilna laktaciq w ednata garda ! Ako moje s po prosti sredstwa, shte bada mnogo blagodarna!

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравей, el_pl!
Според гугъл, латинското наименование на лецитина е Lecithin, би могла така да го потърсиш в тамошните аптеки и дрогерии. ПРиема се 1000-1200 мг 3-4 пъти на ден, докато отшуми проблема, после плавно се намаля с по 1200 мг на ден докато остане по веднъж дневно, в продължение на една седмица.
Би могла да си направиш компреси със зелеви листа или с извара. Зелевото листо се намачква за да си отпусне сока и се слага на проблемното място. Сменя се на около 3-4 часа.
Правилно си започнала да изцеждаш, когато има препълване. Продължавай да цедиш всеки път, когато усетиш напрежение и изпразвай само, колкото да облекчиш. Постепенно количество ще намалява и все по-рядко ще ти се налага да прибягваш до изцеждане. Но процесът може да отнеме няколко седмици, няма да стане за ден-два, зависимо е от това, колко детето е стимулирало лектацията.

# 2
  • Мнения: 327
Благодаря Simple Smile Няма проблем вече, макар и да чувствам лек неприятен нюанс, когато се допра до нещо, предполагам ще бъде докато се усвои кърмата от организма.

 Приключихме с кърменето, макар и на двете да ни липсва!

Общи условия

Активация на акаунт