Облечете ме!

  • 4 264
  • 63
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Момичета, и аз изпаднах в чуденка, помагайте!
След 2 седмици ще бъда на гала-вечеря на международна организация, събитието ще е в друга държава.
На коктейлите в Бг дамите се обличаха от костюмче до рокля с гол гръб, ламета...
Значи този път ще е още по-официално.
Имам черна рокля с дълбоко делокте , без  ръкави и с цепки на бедрата, обаче май е твърде обикновена за случая. От друга страна може да изглеждам странно ако надена бродирано бюстие с пола със шлейф (нещо като булчинска рокля, но цветна), защото такива видях по магазините за вечерни облекла.
Помогнете ми с идеи, може и снимки. Фигурата ми има 2 неща, с които трябва да се съобразя - нямам тънка талия и не ми стои добре веревна кройка, другото е, че бюста ми не позволява дреха, която се носи  без сутиен (с гол гръб, без презрамки). 
Според вас за такъв случай какви дрехи са подходящи? Не зная къде е границата между това да изглеждам скромно и невзрачно облечена и това да съм издокарана като за нощта на Оскарите (или като абитуриентка  hahaha).  Thinking

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
А защо не твоята си рокля с някакви зашеметяващи аксесоари - шалове, бижута и т.н.? Аз винаги съм харесвала по-семплият и елегантен стил.

# 2
  • Мнения: 4 916
Хм, на мен "международна организация" ми звучи повече като "консервативна институция"...
Опитай да докопаш снимки (напр. в Интернет) от минали години от същото събитие и след като провериш старателно дрес-кода да си избереш рокля.

Иначе и аз съм на мнението на Бу за аксесоарите.

# 3
  • Мнения: 1 708
аз съм изцяло съгласна с Бу.Сложи едни страхотни аксесоари на твоята рокля.
Може ръкавици;ръчно рисуван шал;интересен комплект бижута,според мен циркони за да блестят и т.н.незнам какво точно обичаш. Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Уф, там или скъпоценности , или нищо. Ако се явя с някакви имитации ще се чувствам Пепеляшка.
В този ред на мисли една нова вечерна рокля ще ми излезе доста по-тънко от  зашеметяващо колие със сапфири например (за диаманти не си и помислям).
Иначе за ръкавиците е добра идея, малката ми черна рокля ще изглежда супер с едни до лактите. Grinning
Ей сега ще поровя дали има снимки.

# 5
  • Мнения: 344
Къса или дълга е роклята ти?
Ако е дълга имам една идея.  А и къса не мисля че е подходяща за случая.
Ще се опитам да нарисувам това което имам предвид

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
До средата на прасеца е, а цепките до средата на бедрата.

# 7
  • Мнения: 344
Нещо такова имах предвид Наскоро видях такаво рокля по ТВ-то но не помня коя звезда я не беше българска

http://www.bgphoto.net/photos/1633/o632692096660000000.bmp

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
А защо не твоята си рокля с някакви зашеметяващи аксесоари - шалове, бижута и т.н.? Аз винаги съм харесвала по-семплият и елегантен стил.

Съгласна съм с Бу.

# 9
  • Мнения: 1 311
Нещо такова имах предвид Наскоро видях такаво рокля по ТВ-то но не помня коя звезда я не беше българска

http://www.bgphoto.net/photos/1633/o632692096660000000.bmp

Това е от рекламата на някакви парфюми. Мацката наистина изглежда страхотно с тази рокля.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
вижте на какво попаднах! Не че мъжът ми ще ме пусне така пред  хора, но много ми харесва.  Grinning
http://www.janajekova.com/p/c_laguna/pic10_big.jpg

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Хъх, направо не ти завиждам  Laughing

Много сложна задачка, поне за мен.

А снимката дето си дала е направо....шИ паднат всички ако така отидеш облечена.  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Тази рокля, която си си харесала ми прилича повече на нощница. Аз си мисля, че твоята рокля ще е много подходяща.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 291
вижте на какво попаднах! Не че мъжът ми ще ме пусне така пред  хора, но много ми харесва.  Grinning
http://www.janajekova.com/p/c_laguna/pic10_big.jpg
Роклята е много хубава, ако се ушие в непрозрачна материя, мисля че ще е подходяща за случая.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 885

А снимката дето си дала е направо....шИ паднат всички ако така отидеш облечена.  Simple Smile

ШИ падна първо аз .... в кревата и няма да ида никъде!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт