доц. Галева

  • 1 292
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 938
Някой да е бил при доц. Галева в Медицинска? Имате ли преки или индиректни впечатления от нея като специалист? Завеждащ е на неонатологията.

# 1
Миналата зима със синът ми лежахме един месец в отделението,което тя завежда,първо с пневмония ,а после с астма.Мила е кам децата,а също и добър специалист.Когато ни изписаха го диспансеризирах там,но при др.Куфарджиева,която ми допадна повече.

# 2
  • Мнения: 1 983
ние също лежахме миналата година с пневмония, тя и д-р Куфарджиева и бяха лекуващи лекари, но от Куфарджиева съм по-доволна, за съжаление обаче Куфарджиева е напуснала, иначе Галева ме беше наплашила, че малката има шарка, защото се беше обринала цялата от антобиотиците, иначе е добър лекар, малко е сухарка, но важното е, че си разбира от работата, по-специално от белодрбните заболявания Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 938
Дали случайно някой няма координати на д-р Куфарджиева? Бяхме при Галева, която иска да ни сложи на Зиртек за 6 месеца, поради което не съм много сигурна в нея и бих искала друго мнение.

# 4
Др.Куфарджиева работи в Медицински център Закрила на Дондуков.Тел:9420721,на четни дати сутрин и на нечетни следобед.

# 5
  • София
  • Мнения: 938
Благодаря

# 6
  • София
  • Мнения: 418
В Бг е масова практика да изписват Зиртека за по 3, 6 месеца. Моля сподели , ако Куфарджиева ти каже друго (нали вече не в мед.академия, може да е променила метода на лечение).

Общи условия

Активация на акаунт