Гел за венци?

  • 1 198
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Мили мами, от вчера Алекс си има 2 чисто нови зъбчета отдолу, но това досещате се е свързано с доста мрънкане и неспокойство..... Rolling Eyes
Какъв гел ще ме посъветвате да купя? От кой сте най-доволни?
Ааааа....и да не забравя да питам....а как се справихте с хапенето по време на кърмене? Shocked Днес така ме "убоде" на няколко пъти, че направо извиках..... Close  Как ли ще продължава кърменето се чудя..... Rolling Eyes  Embarassed  Rolling Eyes
Благодаря ви предварително за отговорите:))

# 1
И ние сме на същото дередже с два долни зъба и един горен пред поникване Аз лично не го мажа с никакви гелове / давам му Панадол отвреме на време/, но съм чувала за Calgel. Пробвай с него ако искаш . Мисля че  е за бебчета над 3 месечна възраст.
Успех!

# 2
  • Мнения: 2 006
Kalgel i dentinox и двата действат еднакво Grinning А,за панадола,незнам-той не е ли за т Confused: 4естити първи зъб4ета и безпроблемно пробиване на останалите Laughing

# 3
Да "Панадол" е за температура, но при нас никненето на зъбки е съпроводено и с леко покачване на телесната температура.

# 4
  • Мнения: 910
Ние се мазахме с Дентинокс Гел, обаче аз лично не забелязах да подейства по някакъв по-сериозен начин. Калгел на ГлаксоСмитКлайн е другата алтернатива. И двата са едни и същи. Панадола за бебета също облекчава. Ако не се дере от рев, ако не му пречи да спи, тогава по-добре е да не даваш нищо - защо да тъпчем децата, особено с лидокаин...

# 5
  • Мнения: 249
Тези гелове за венци изобщо не помагат. Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние ползвахме Дентинокс, но то облекчава съвсем за малко колкото да заспи бебчето.

# 7
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
С големия син само с Panadol спасявахме положението.И аз съм на мнение ,че геловете не момагат.

# 8
Цитат на: sunshine3
Мили мами, от вчера Алекс си има 2 чисто нови зъбчета отдолу, но това досещате се е свързано с доста мрънкане и неспокойство..... Rolling Eyes
Какъв гел ще ме посъветвате да купя? От кой сте най-доволни?
Ааааа....и да не забравя да питам....а как се справихте с хапенето по време на кърмене? Shocked Днес така ме "убоде" на няколко пъти, че направо извиках..... Close  Как ли ще продължава кърменето се чудя..... Rolling Eyes  Embarassed  Rolling Eyes
Благодаря ви предварително за отговорите:))

За хапането е хубаво че си извикала тоез показала си на бебко че те боли, също отдръпни внимателно гърдата (нали знаеш като си сложиш пръста)и кажи твърдо "не, така я боли много мама". Прави това при всеки негов опит за "хапване"..... при мен това помогна...

# 9
  • Мнения: 934
Цитат на: mama-bena
За хапането е хубаво че си извикала тоез показала си на бебко че те боли, също отдръпни внимателно гърдата (нали знаеш като си сложиш пръста)и кажи твърдо "не, така я боли много мама". Прави това при всеки негов опит за "хапване"..... при мен това помогна...


Като използвам силиконови предпазители, като че ли по-малко се усеща 'боцкането".... Rolling Eyes
Ама чудя се като се покажат двечки зъбенца и отгоре....тогава какво ли ще стане..... Shocked Пък кърма засега имам..не ми се иска да я отбивам.... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт