И Любка Качакова кърми бебето си!

  • 2 696
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 451
Статията е "Министър кърмилница" и е от новия брой на вестник 24 часа.Най-голямо впечатление ми направи изказването:По-добре да кърмя бебето си и да ходя на работа,отколкото да я гледам аз и да я храня с адаптирано мляко."
По-нататък се обяснява,че цеди кърма  с помпа Авент и замразява в службата си.
За съжаление не мога да пусна линк,не открих нищо в нета.

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 334
имаше преди интервю в Стандарт, но не помня от коя дата. също казваше,че цеди, а свекърва и дава кърмата от шише.

# 2
  • Мнения: 5 228
По-добре да кърмя бебето си и да ходя на работа,отколкото да я гледам аз и да я храня с адаптирано мляко

Дрън дрън,та пляс.

# 3
  • Мнения: 2 047
  Коя беше тази жена  newsm78 ?

# 4
  • Мнения: 8 451
Настояща заместник-министърка на околната среда.
И бивша заместник-министърка,ако не се лъжа на икономиката.

# 5
  • Мнения: 8 451
По-добре да кърмя бебето си и да ходя на работа,отколкото да я гледам аз и да я храня с адаптирано мляко

Дрън дрън,та пляс.
Статията наистина е много хубава и подкрепя кърменето!Това е просто една малка извадка от нея.Жената обяснява,защо е взела това решение и как е трябвало да се върне на работа.Въпрос на личен избор.Информиран избор.Не са много тези майки,които работят и цедят кърма.Аз лично не знам,дали бих могла да го направя..

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Повярвайте, момичета, работещите майки дето кърмят заслужават уважение. От две седмици се върнах на работа, продължавам да кърмя, цедя се и нося кърмата в къщи, но ми е много трудно! Поне 100 пъти си помислих дали да не се откажа, но заради детето си струва да продължа!

# 7
  • Мнения: 8 451
Повярвайте, момичета, работещите майки дето кърмят заслужават уважение. От две седмици се върнах на работа, продължавам да кърмя, цедя се и нося кърмата в къщи, но ми е много трудно! Поне 100 пъти си помислих дали да не се откажа, но заради детето си струва да продължа!
Моето искрено уважение за това,което правиш! Laughing
Струва си усилията!

# 8
  • Мнения: 5 228
Аз не омаловажавам усилията на работещите кърмещи майки, а смятам цитираното изказване за нелепо.

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не омаловажавам усилията на работещите кърмещи майки, а смятам цитираното изказване за нелепо.
А защо?

# 10
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
А според мен Любка се спотайва в нашия форум...  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 8 451
А според мен Любка се спотайва в нашия форум... Twisted Evil
И аз това си помислих в началото. Laughing

# 12
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
не е трудно да се разбере, но има ли смисъл
нали това ни свързва тука - децата, а  работата, социалното положение, вероизповеданието не са важни.

# 13
  • Мнения: 8 451
не е трудно да се разбере, но има ли смисъл
нали това ни свързва тука - децата, а работата, социалното положение, вероизповеданието не са важни.
bowuu bowuu bowuu

# 14
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Повярвайте, момичета, работещите майки дето кърмят заслужават уважение. От две седмици се върнах на работа, продължавам да кърмя, цедя се и нося кърмата в къщи, но ми е много трудно! Поне 100 пъти си помислих дали да не се откажа, но заради детето си струва да продължа!

Със сигурност е така! Аз не съм сигурна дали ако бях тръгнала на работа, щях да издържа да се цедя, замразявам, мъкна... Embarassed
Шапка ви свалям, момичета! Само вие знаете какво е! Аз съм лесна - вадя цицата и готова!

Общи условия

Активация на акаунт