Седмичничката 6.09 - 12.09

  • 9 493
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Най- сетне и аз да имам късмета да започна новата седмична рубрика! Самопоздравявам се, да знаете!  Laughing

Стискам ви палци, салдури! Приятна и лека седмица!

А, някой беше писал, че 6.09 е почивен ден... аз да питам сега ЗАЩО? Едно време 9.09 беше ден за почивка... сега и тогава ли се почива? Съвсем съм изостанала с тез "празници".

# 1
  • Мнения: 3 376
Мамо Фин, 6ти е почивен ден за БГ, защото е ден на Съединението. Не знам дали си спомняш от часовете по история, но България е била разделена на 2 след освобождението от турско робство - Княжество България и Източна Румелия. Та на 6ти септември след въстание са се обединили. Grinning

Иначе, успя да изпревариш всички с този ранен час Laughing И аз нещо не можах да спя тази нощ, за това се зарадвах като видях твоето съобщение - помислих, че ще има с кого да си лафя в чата, но там беше празно. За това, отивам и аз да си лягам. Чао за сега!

# 2
  • Мнения: 697
Добро утро момичета,
Аз много се надявам тази седмица да ми донесе късмет. Стискам палци и на вас да донесе.

# 3
  • Мнения: 1 037
Честит празник!Дано тази седмица е изпълнена с хубави новини!

# 4
  • Мнения: 697
Добро утро Диди Simple Smile
Радвам се да те видя и много усмивки през новата седмица Simple Smile
Ние с теб маи сме най-ранобудните тук  Wink

# 5
  • Мнения: 1 037
Мимка,аз по принцип много обичам да си поспивам,но впоследно време (с меренето на темп.) като ес събудя и вече не мога да заспя.А и "милия"тръгва на работа.Аз веднага се хвърлям на комп. и почвам чата,лошото е че няма с кого

# 6
  • Мнения: 697
И аз съм на абсолютно същия режим като теб  Wink

# 7
  • Мнения: 1 037
Хубаво беше да си чатим в чата на зачатие,но нали моя комп. няма някакви настройки,или всъщност се пренастройва когато му дойде и не отваря всички страници както трябва.Скоро ще го оправим,но не се знае точно кога.Нашто скоро не е много скоро.Засега така ще карам

# 8
  • Мнения: 697
Ами дай да го оправим този твой компютар де.

# 9
Лека и успешна седмица за всички! Grinning
Аз този месец няма да чакам... стискайте ми палци за другия!

# 10
  • Мнения: 4 068
Здравейте и от мен момичета!
Честит празник на всички!
Пожелавам ви весела и плодотворна седмица изпълнена само с хубави новини.

ПП.Хей МОФ забравихме се бе мила.Къде се изгуби?

# 11
  • Мнения: 1 037
Стискам палци Мони,а защо чак за следващия?

# 12
  • Мнения: 2 498
Момичета, здравейте и от мен...
Лека и успешна седмеца желая на всички!!!
А за палците-не съм спирала да ги стискам....

# 13
  • Мнения: 1 737
И аз ще пропускам този месец. Sad зарати ренгена. Даже тази седмица ми се пада ову.... Sad

# 14
  • Мнения: 3 154
Да кажа и аз едно здравейте!
Честит празник на всички!
Пожелавам ви всичко най-хубаво и приятно (и успешно) бебеправене Wink
Диди защо не си изтеглиш и инсталираш mIRC? Аз така си влизам в чата и си ми е много удобно. Пък и каквито настройки да има тоя твоя своеволен компютър мисля, че ще можеш да влизаш така Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт