Помагайте,къде да намеря паста за първите зъбчета

  • 1 037
  • 12
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Момичета,чух,че има паста за първите зъбчета на бебето.Има специален напръстник,с който се търкат зъбетата.
Някой да е виждал?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
"Напръстника" е четка за зъби на Джордани,а пастата не съм чувала

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Не,някакъв специален е,който си върви с пастата.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 559
nenedent се казва ( от производителя на дентинокс) - аз го купих от кварталната аптека - паста ( по-скоро гел) е и силиконова четка/напръстник, който се слага на пръста на майката и има 2 "косъма " Laughing Laughing Laughing

# 4
  • sofia
  • Мнения: 4 296
къде е `кварталната` аптека

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И двата косъма вършат ли работа,за да се сдобиеме и ние с нея и нас миене ни чака Laughing

# 6
  • Мнения: 240
В миналия брой на сп."Моето бебе" имаше раклама.Ненедент Бебе комплект на Дентинокс. Пише че го има по аптеките.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 559
къде е `кварталната` аптека

нашата квартална е в Дружба, но написах "кварталната", защото го има по аптеките, а не точно и само в нашата  Laughing

# 8
  • sofia
  • Мнения: 4 296
къде е `кварталната` аптека

нашата квартална е в Дружба, но написах "кварталната", защото го има по аптеките, а не точно и само в нашата  Laughing
Аз разбрах какво имаш в предвид,но около нас го няма никъде,а майка работи в аптека и те не могат да го намерят,та ако можеш да ми обясниш къде е тази аптека.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 559
978 97 96 - аптека Дейзи на пазара в Дружба 1 ( търсиш Марта собственичката) говорих с нея да поръча повечко бройки, че и аз искам още 1-2 кутии да взема.

# 10
  • София
  • Мнения: 291
Малко късно се включвам, но ние се сдобихме с комплекта на Дентинокс преди седмица.
И двата косъма вършат ли работа,за да се сдобиеме и ние с нея и нас миене ни чака Laughing
Вършат чудесна работа /според мен не са два косъма/. Бебки с удоволствие отварят уста и дори се надпреварват и сърдят коя да е първа. Явно им е приятно почесването  Laughing. Освен комплекта се продава отделно само пастата, така че ако някой иска да ползва друга четка, а не силиконовия накрайник, то няма проблем  Wink

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Само във въпросната аптека в Дружба ли го има този комплект.Хич не ми е на път,а около нас питам никъде няма Crossing Arms

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Абе и аз я видях тази реклама, но направо си купих четката/тя е доста малка/ и пастата на Чико и Алекс е много щастлива, че прави като мама Grinning

Общи условия

Активация на акаунт