Млечна кухня в Западен парк

  • 1 204
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Hi мами. Разбрахте,че става въпрос за Западен парк и по-точно за млечната кухня зад лебеда  chef.Интересува ме дали някой е взимал храна от там,от колко месечно бебче става записването и съответна доволни ли сте? А също така трябва ли някаква бележка от  джирито,Също и каква е таксата? Благодаря предварително Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 555
Здравей, аз съм от Западен парк и по повод млечната кухня мога да ти кажа оринтировъчно какво разбрах от една приятелка, която взима, защото ние сме още малки за кухня . И така -  1 - трябва ти бележка от лекаря, че детето няма хранителна алергия
2 - детенцето трябва да е на 8 месеца
3 - нужни са ти 60 бурканчета от дет храни на Ганчев - така ми каза тя
4 - а за парите разбрах, че е много ефтино, но точно не си спомням сумата

Виждам много мами, които взимат от там а и съм виждала храната и да ти кажа всеки ден е различна, така че чакам с нетърпение и ние да минем на кухня

 Grinning
Най-добре отиди в кухнята и питай на место, може да има и други изисквания макар че не ми се вярва !
Надявам се, че съм ти била полезна !

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз взимам храна от тази кухня. Тя е кухня-майка и зарежда и няколко путкта, така че сигурно доста бебета се хранят точно от нея, но майките им може и да не знаят. Wink
Преди записването ставаше след 9-тия месец, но тези дни една майка разпитваше и чух, че й казват, че записването е след 10-тия. Носи се копие от акта за раждане на детето и бележка от личния лекар, че детето няма алергия към храна (или че може да се храни на детска кухня). Искат 30 бурканчета и 60 капачки. Купонът е по 85ст. Срещу него се дава супа (не пълно бурканче)+основно ястие+кремче като всеки ден едно от нещата е с месо. Готвят с пилешко, пуешко, заешко, агнешко и телешко. Кайма, кренвирши и такива работи не е имало досега. Иво много харесва храната (аз също) и много рядко се случва нещо да не му е по сърце. Мръщи се на лещата и на спаначената супа, но общо взето всичко яде с удоволствие.
Взимала съм храна от 2 други кухни (в Пловдив) и мога да направя сравнение. Тази кухня е най-добрата, от която имам лични впечатления.
Няма предварително записване и чакане с месеци, както е на други места. Но все пак може да отнеме известно време докато започнете да взимате храната, защото след като подадеш документите ти казват да отидеш с бурканите след 2 седмици, след още 2-за картонче (с което става купуването на купоните), а ако през следващите 2 седмици не се продават купони-чакаш. Когато ти продадат купони-те ще са за след 1 или 2 седмици, нтака че на практика детето не започва да се храни веднага.
По-подробно за записването е добре да попиташ на място. Кухнята е отворена всеки ден от 11,30 до 12,30ч. (без последния петък от месеца-тогава има санитарен полуден и не работят). Най-добре е да отидеш след 12ч.-тогава повечето майки вече са минали и е по-спокойно. Ще ти обърнат внимание (те поначало са си любезни-подробно обясняват) и няма да се налага да чакаш.

Хайде, записвайте се! После като видиш един къдрав русоко младеж, дето само тича и иска да гушка бебетата, а лелките му викат "Ей, Ивоооооо, как си днес?"-да знаеш, че аз съм майка му Mr. Green

# 3
  • Мнения: 86
Златни сте!Много благодаря и ще измисля кога да се дотътрим на място, защото малкия дявол спи от 12 часа.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт