Козметични въпрос4ета до мамите в USA

  • 568
  • 7
  •   1
Отговори
Мили Мами,въпрос4ето ми е за косата...моята е мн. танка,като бебешка,и мека....цял живот все къса я нося..Кажете ми нещо сигурно и изпитано тук,4е е пълно с какво ли не,нещо за сгъстяване,за обем,знам ли и аз ве4е какво? Поне сега не ми пада,4е като доидох с шепи падаше,а тя и без това не е много.... CryА от къде да си взема русолява къна?С боите,съвсем я изсуших..Хайде давайте съвети,4е за Коледа и на мен ми се иска да променя нещо по видимо....

# 1
  • Мнения: 418
Privet Wink

Az sam na Long Island i tam v edin ot moite mall-ove ima ESSENTIALS- market za cosmetics etc. - tam ima profesionalni boi, kani, osvetiteli etc... i az lichno haresvam Pantene... makar che sam izprobvala tolkoz mnogooo shampuani.. no puk da chukna mojata kosa e gasta pupupu... a da i HARMON DISCOUNT STORE - tam sashto vsichko e za profesionalna upotreba i ima naj -razlichni shampuani, dosta po-skapi... no vse salonski produkti - taj che mojehs da namerish shampuan i balsam za obem ... no cenite sa malko po-visoki ... ot 8 dolara do 60 za shampuan  #Crazy  no az polzvah edin za 8 i beshe mnogo dobre BIO SILK.Sashto ot tozi magazin probvaj :

-Big Sexy Shampoo Extra Big Volume 13.5 oz za $9.49   
-Big Sexy Shampoo Volume 8.5 oz   za $6.4

http://www.harmondiscount.com/

A eto kakvo namerih na stranicata im: kato type-nesh VOLUME SHAMPOO na search:

========================
tems containing all these words : volume shampoo

    Displaying page  1  of  1   
Description   List Price   Our Price   Order Qty
Abba Botanical Volume Shampoo 10 oz   $10.00   $8.99   
Artec Volume Shampoo 12 oz   $10.50   $9.49   
Aussie Real Volume Shampoo 16 oz       $2.99   
Big Sexy Shampoo Extra Big Volume 13.5 oz   $10.50   $9.49   
Big Sexy Shampoo Volume 8.5 oz   $7.25   $6.49   
Dove 2 In 1 Shampoo Extra Volume 12 oz       $3.59   
Dove Extra Volume Shampoo 12 oz       $3.59   
Freeman Papaya& Awapuhi Shampoo Hide Tide Volume 13.5 oz       $2.79   
L'oreal Vive Non Stop Volume Shampoo 13 oz       $3.19   
Pantene Pro-v Shampoo Sheer Volume 25.4 oz       $5.99   
Pantene Shampoo Sheer Volume 1.7 oz       $0.99   
Pantene Shampoo Sheer Volume 13.5 oz       $3.99   
Phyto-volume Maximum Volume Shampoo 6.7 oz   $22.00   $17.99   
Tresemme Healthy Volume Shampoo 32 oz       $3.39   
VO5 Nourishing Oasis Energize & Volume Shampoo 14.5 oz       
$1.99

===================

NE PISHESH KADE SI V USA, no idi na store locator tam pishe kade mojehs da namerish store close to you(Conneticut, New Jersey ili New YOrk)... ili pak vinagi mojehs da porachash ...i za shipping e ne poveche ot 4 dolara ... i pristiga za 3-4 dena ....

# 2
  • Мнения: 7 837
В последно време основно ползвам VIVE на Лореал - за тънка коса без обем. Доволна съм, даже много.
Отделно се пръскам със един спрей на Garnier Fructis Style - XXL Volume

# 3
  • Мнения: 597
Много ви благодаря..още днес ще се разровя...пари4ките не са ми проблем,  ще си взема колкото и да струва, 4етох и за "Rogane",ама след като го спреш и се връщало старото положение.... Rolling Eyes....Ама генетиката си е голвма трагедия,няма преборване....

# 4
  • Мнения: 734
Недей рискува с Рогейн, тук в Калифорния показват големи страхотии със страничните ефекти!!

Аз съм също с тънка и мека коса. Никога не ползвам един и същ шампоан и балсам, меня ги всеки месец. Сега съм на Матрикс, миналия месец бях на Себастиан. Доволна съм.

# 5
  • Мнения: 597
Леле,добре 4е ми каза за  Rogane,тъкмо си мислех да си взимам,4е и хап4етата даже..леле....много ти благодаря!!!!  И аз за Матрикс си мислех скоро,сега тръгвам по магазините и ще докладвам...и за  лице нещо трябва да измисля... Thinking

# 6
  • Мнения: 4 629
Опитай, ако искаш  с Body Shop

# 7
  • Мнения: 179
Аз съм също с тънка и мека коса. Никога не ползвам един и същ шампоан и балсам, меня ги всеки месец. Сега съм на Матрикс, миналия месец бях на Себастиан. Доволна съм.

Доволна ли с от шампоана на Матрикс , аз пробвах боите им и съм страшно доволна, но до  шампоана още не съм стигнала.

Общи условия

Активация на акаунт