Какво мислите за тези мазила?

  • 588
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
   http://www.principalsecret.com/images/reclaim_step1.gif

   Току що гледах платена реклама по ТВ-то за серията от тези продукти- ей страаааааашна реклама им хвърлиха (като всяка друга реклама може би  Wink )- то не бяха дерматолози,то не бяха пластични хирурзи да хвалят кремчетата bowuu
   Цялата серия струва над $200, но те им правят "special offer" и ги продават за $29.95  Shocked
   Хвърлете по едно око на продуктите в сайта им и си кажете експертното мнение- интересно ми е какво мислите. newsm78
   А дали може да се ползват на 29 години?Или е малко рано за anti-aging кремчета?

# 1
  • Мнения: 4 916
На мен нещо не ми се отваря линка, ама сигурно грешката е при мен.

Иначе за това, че ги хвалели дерматолози и пластични хирурзи - не е гаранция за качество, а обикновен рекламен похват, когато става въпрос за козметика - използват авторитета на професията, за да продават стоката си. Това не означава, че кремчетата им не са добри.

Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен нещо не ми се отваря линка, ама сигурно грешката е при мен.

Иначе за това, че ги хвалели дерматолози и пластични хирурзи - не е гаранция за качество, а обикновен рекламен похват, когато става въпрос за козметика - използват авторитета на професията, за да продават стоката си. Това не означава, че кремчетата им не са добри.

Simple Smile


А също така не е ясно дали дерматолозите и пластичните хирурзи са такива наистина, така че аз не вярвам на тези неща Naughty

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цялата серия струва над $200, но те им правят "special offer" и ги продават за $29.95
Само това трябва да е достатъчно, за да те откаже...намаление 10-15, айде 30%, ама толкова, хе-хе...

# 4
  • Мнения: 96

Само това трябва да е достатъчно, за да те откаже...намаление 10-15, айде 30%, ама толкова, хе-хе...
   Абе те тука все така си рекламират продуктите и все таки драстични намаления им правят ( за тези, които са от info-mercial става въпрос,не за продукти от търг. мрежа ).

   Ама аз все пак исках да ви чуя мненията относно продуктите им,а не относно рекламата.То за рекламата си е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт