Тоалет за новогодишното празненство!

  • 1 774
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Айде показвайте си тоалетите или давайте идеи Hug

моят тоалет всъщност ще е и подаръка от мъжа ми за Коледа - рокля, наситено червено, покрито с нещо което блести (не е паети или ламе или брокат, ами нещо подобно newsm78), стил а ла Жаклин Кенеди, дължина до ръба на коляното.

Прекасно ще върви с новото ми колие Сваровски по случай рождения ми ден и с едни хубави обувки на висок ток.

Нарочно съм си избрала рокля която да не е много разголена отпред и която да прикрива сутиена, защото след кърменето почти не ми остана бюст Cry и общо взето няма какво толкова да се показва! (е, ще си поискам силикон след някоя и друга годинка Mr. Green).

ето я!
http://community.webshots.com/album/516920165spJoGu

Последна редакция: нд, 04 дек 2005, 21:40 от Арвен

# 1
  • Мнения: 597
Идея нямам,ама ти хубаво ме подсети...ние сме новодомци,и не искам да карам другаде,а в нас...оба4е си права,не става по пижама....пък ако взема да се спретна и някое килце да сваля до Коледа,много добре ще стане ...сега ще се разровя по сайтове  и модели ..трябва да се приготвим от сега... Thinking

# 2
  • Мнения: 3 394
Аз трудн оси намирам подходящи дрехи тук, защото съм 49 кг и нося размер 8, което се открива в магазини за детски дрехи ooooh!

Е, попадам и на бижута като това на снимката (произведено в Америка) Crazy

червеното обаче е по-коледно, това на снимката излезе по-светло, а тя всъщност е тъмна newsm78

# 3
  • Мнения: 3 098
Мисля по този въпрос тези дни...Малката знам как Ще я облека_купих й от Киаби разкошна рокля,с нея мислех да бъде,но сноЩи братов4едка ми не издържа и й подари 2 прекрасни рокли на Adolfo Dominguez,едната е ръ4на изработка и адски красива,може и с нея да е.Мъжлето Ще е елегантен,както винаги.Аз си купих бял панталон,от Манго,страхотна кройка и плат и една оранджева блуза убиец.Оба4е в4ера видях едни разкошни рокли,толкова оригинални,4е май Ще си купя такава,за да съм с нея.Обожавам златото,имам страхотни бижута,но пък си купих колие на Брейл,малко Ще разнообразя.
А вие как Ще си правите косите?

# 4
  • Мнения: 3 098


ето я!
http://community.webshots.com/album/516920165spJoGu


Ааа,Арвен4е,така не NaughtyАми къде е пълнежа Grinning Я да се снимаш във нея Flutter и да се покажеш

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
като казахте за косите... аз преди няколко месеца се разделих с дългата си почти до кръста коса и си спретнах прическа а ла мег райън. вече поизрасна и се изгуби формата, та както писах в една друга тема, мисля да си резна косата на много къса черта - нещо като чарлийз терон в адвокат на дявола. (не че ме гони зведомания някаква, ама така ми е по-лесно да обяснявам прическите Wink) даже май ще сменя прическата още тази седмица - в четвъртък съм на коктейл в шератън и мога да кжа, че е добър повод за празнично подновяване. а пък и от петък така или иначе започват коледните партита...

арвен, роклята ти е много готина...

# 6
  • Мнения: 3 098
като казахте за косите... аз преди няколко месеца се разделих с дългата си почти до кръста коса и си спретнах прическа а ла мег райън. вече поизрасна и се изгуби формата, та както писах в една друга тема, мисля да си резна косата на много къса черта - нещо като чарлийз терон в адвокат на дявола. (не че ме гони зведомания някаква, ама така ми е по-лесно да обяснявам прическите Wink) даже май ще сменя прическата още тази седмица - в четвъртък съм на коктейл в шератън и мога да кжа, че е добър повод за празнично подновяване. а пък и от петък така или иначе започват коледните партита...

арвен, роклята ти е много готина...
И аз така направих от много дълга на средна дължина.Израства бързо и всеки месец съм на фризьор.Оба4е ако се подстрижеш на 4ерта,трябва да ти кажа ,4е това е една от най_лесните за поддръжка при4ески. Wink Поне при мен така е било.

# 7
  • Мнения: 3 394


Ааа,Арвен4е,така не NaughtyАми къде е пълнежа Grinning Я да се снимаш във нея Flutter и да се покажеш

аз пък си мислиш ,че ме бъзикаш за циците Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 394
аз ще съм си руса и с къса коса,повече няма да я режа,че много ми липсва дългата Cry

# 9
  • Мнения: 4 371
Аз още не съм съвсем сигурна, но май ще съм с черен панталон и нещо като потник - с много гол гръб и не толкова гола предница Laughing
Косата - ще ходя да ми я изправят, нищо по-специално newsm78

# 10
  • на село
  • Мнения: 3 897
Уфф аз пък още не съм си избрала тоалет, голямо чудене, ама тези дни ще пообиколя магазините е се двоумя между полаи блуза или бях видяла един костюм с панталон  в три части с късо сако на розово рае, като блузата е в нюанс на розовото, ще пробвам пък ще видя кое ще ми хареса  Simple Smile
Косата и аз нищо специално, с четката и сушоара пък каквото стане  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 4 866
аз за самата новогодишна нощ няма да правя нищо специално. ще бъдем в много домашна обстановка - при приятели в атина. ще отидем там няколко дни по-рано и по стара наша традиция ще отворим бутилките още като започнем да приготвяме новогодишните вкуснотии, т.е. по някое време следобед. плавно ще преминем от следобедно замезване към вечеря, после дояждане и накрая кафе с лека закуска... та за кой момент точно да се издокарам с официален тоалет?

с тези наши приятели (най-близките от всички) се виждаме много рядко откакто се преместиха да живеят в гърция и имаме нужда да бъдем далеч от заведения и шумотевица - имаме да наваксваме толкова много време, през което сме били разделени и което не се наваксва дори с много часове телефонни разговори.

иначе за декември ще ми трябват няколко различни официални тоалета за различни по помпозност събития. ще заложа на следните:
- панталон и блуза (с тънки презрамки)
- рокля (от типа "малка черна") с бродерия
- друга "малка черна", но по-скоро сива с шал
- няколко варианта с пола и блуза (примерно без ръкав с голяма "шал"-яка)

и разбира се, ще разчитам основно на новата си прическа. след малко ще се обадя на фризьорката....

# 12
  • Мнения: 750
Аз май пак съм сложила каруцата пред коня!  Mr. Green
В четвъртък ми е първото коледно парти, но съм на фризьор в събота ...
Но така или иначе голяма промяна в главата си няма да правя, само едно опреснително подстригване. От 2 седмици спрях да си изправям косата и я оставих в природно заложената й форма "ритано зеле". Най-вероятно така ще се появявам и по партитата. Взела съм си едни миниатурни клипсчета за коса с камъчета по тях, които ще ми вървят на 1-2 от тоалетите.

Иначе ще заложа на няколко конфигурации:
І. Черен костюм от панталон и сако с дискретна черна нишка от ламе + бюстие (1 вариант) или една много особена блуза в черно дискретно зелено ламе, което се вижда само под определен ъгъл (2 вариант).

ІІ. Пола от черно гладко кадифе с тъмно розово-лилави мънички цветлета по нея с дължина до коляното и подплатена с черен тюл, който се подава отдолу като фуста. Топ в тъмно розово-лилавото тип полу-поло без ръкави и отделно космата яка-наметка в същия цвят.

ІІІ. Черен панталон със сатениран кант отстрани и цип с висулка от бели камъчета + бюстие с тънки презрамки и шал за разкош, докато се развихри купона.

Трябва ми и някаква изчистена, но ефектна блуза (топ) от черно кадифе или подобна материя, но още не мога да открия такава. Ако някой е виждал нещо от сорта в София, да сФирка! Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 4 866
я да те питам, Спаске, за четвъртък - да не сме пак канени на едно и също място, пък да вземе едната от нас да не се появи?
аз ще съм в шератън.
фризьора мисля да го спретна за четвъртък сутрин Mr. Green

имам черна блуза без ръкави с лек блясък (знам ли я от какво лъщи?!) с шал-яка, ама не огромна. върши ли ти работа?

# 14
  • Мнения: 750
я да те питам, Спаске, за четвъртък - да не сме пак канени на едно и също място, пък да вземе едната от нас да не се появи?
аз ще съм в шератън.
фризьора мисля да го спретна за четвъртък сутрин Mr. Green

имам черна блуза без ръкави с лек блясък (знам ли я от какво лъщи?!) с шал-яка, ама не огромна. върши ли ти работа?

Тц, Яни! НЕ сме на едно и също място. Аз съм на коледно-рожденически купон на бившата си фирма, която става на 10 години тези дни. Събитието е в някакъв пиано бар на Хр. Белчев.
Блузата кадифе/плюш ли е? Щото друга ватерия няма да се върже ... А и да ти кажа, малко се съмнявам, че с моите рамене на гребкиня ще се вмъкна в твоя дрешка...  Sad

Общи условия

Активация на акаунт