Дайте ми едни линкове,моля.

  • 759
  • 9
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Интересуват ме всякакви линкове с упражнения,които да правя вкъщи.Знам,че имаше разни такива темички,но с търсачката се справям ужасно или по-скоро никак.
Дайте каквито се сетите,да кърша снага по време на обедния съм на Александра.

# 1
# 2
  • Мнения: 235
http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
тук има програмите на Синди Крауфорд, Клаудия Шифър, Курникова и много други. Аз съм си дръпнала някой от тях и все не ми остава време да им се порадвам, но скоро трябва да се взема в ръце. newsm78

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
http://store3.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
тук има програмите на Синди Крауфорд, Клаудия Шифър, Курникова и много други. Аз съм си дръпнала някой от тях и все не ми остава време да им се порадвам, но скоро трябва да се взема в ръце. newsm78

Точно за такова нещо питах Simple Smile . Мерси! Wink

А няма ли някоя програма такава Пилатес? Ако някое знае,моля да ми пусне линка. Praynig

# 4
  • Мнения: 235
Иренка, в линка който ти пратих има и Пилатес. До колкото си спомням беше към края на списъка. Приятни тренировки и после да препоръчаш с кое да се захванем newsm44

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка, в линка който ти пратих има и Пилатес. До колкото си спомням беше към края на списъка. Приятни тренировки и после да препоръчаш с кое да се захванем newsm44

Добре,само да започна Laughing

# 6
  • Мнения: 1 798
Редувам Пилатес за напреднали с 20- минутката за крака и за корем.По час  се събира,че и по-малко,номного тонизира.  bouquet

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Редувам Пилатес за напреднали с 20- минутката за крака и за корем.По час  се събира,че и по-малко,номного тонизира.  bouquet

Я,разкажи по-подробно.Като на  муле Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 798
Сваляш си abdominal sculpting,  Buns and tigh sculpting  ,Advanced body slimming.По 20 минутки са.Последното за мене е първо,защото съдържа от всичко по малко Wink,после минавам на краката и накрая -коремчето,т.е. `abdominal sculpting`.И така -събира се около час.Преди да почна скачам на въже 20-тина минути или загрявам с танци Joy.Това е.Иренка,да пишеш ,до къде си стигнала с упражненията!  bouquet

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Задължително ще пиша,щом ги започна обаче Blush,защото цяла нощ ги тегля и все още се теглят Crazy,но качвам 6-7 програми.

Абе от утре със сигурност ще ги започна и ще ви държа в течение. Сега постя ,та и от към хранене се въздържам,гледам да ям повече плодове и заленчукови супи.Само остава да намеря и подходящия крем за отпуснат корем Tired. Препоръчайте нещо наистина добро.

Общи условия

Активация на акаунт