Спешно-подарък за 10 годишно момче!

  • 1 269
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 658
Снощи ни поканиха на РД за утре /07.12/ на 10 годишно момче!Хем е кръгла година,хем сме кумове.Трябва да купя подобаващ подарък за случая.Обаче съм с бебка и ми е много трудно да мръдна извън квартала,а и като нямам идея, просто да търся няма смисъл. Подаръка трябва да го купим тази вечер,иначе просто няма кога!Поразрових се в темите назад и открих като идея енциклопедия. Бях се сетила за нея и сама, но майката преди време ми беше казала,че детето не си падало особено по книгите.Приемам всякакви идеи!Ориентировъчна цена между 20 и 30 лева!Благодаря!

# 1
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Няма не си пада по книгите... Grinning
На моите племеници 11 и 9 г. съм купила ето тази
]
Една енциклопедия и англ.-бълг. речник (това последното по поръчка на майка им)

# 2
  • София
  • Мнения: 11 658
А каква е цената и къде мога да я намеря?

# 3
  • Мнения: 278
Ако има компютър може някоя игра за РС или готина мишка или   comp03тонколонки като коли. Ако се занимава със спорт една супер топка. Ако няма СД-плеар може да му вземеш. (а ако има му вземи ДВД плеар  Laughing) А ако не ти дадат тук добри идеи иди в метро там със сигурност ще избереш нещо готино на добра цена и без много да обикаляш.
Но в никакъв случай не му взимай дрехи Naughty. За децата дрехите не са за подарък те са задължителни.

# 4
  • Мнения: 278
След обед ще проверя как вървят нещата тук и ако няма нещо хубаво ще питам щерката, тя е 10 г. и със сигурност ще се сети Hug

# 5
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Книжката струва 7 лв.
Купих я от една книжарница до баня Мадара. Има я в книжарници Пингвините
сайт Пингвините
бг books
Разгледай, може да ти дойдат по-подходящи идеи.

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Има един комплект със семейни занимателни игри,мисля че в него са около 20 игри/образователни,занимателни и т.н/,моят племенник е на 10 и обича да играе с родителите си или с приятели на такива игри.Цената беше между 20 и 30 лв,не си спомням точно колко,имаше го в метро,но предполагам,че може да се намери и в книжарниците.

Последна редакция: вт, 06 дек 2005, 12:25 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт