Препоръчайте частна градина във Варна

  • 33 670
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
Отдавна не съм влизала тук и темичката пораснала.
Не ми стигат думите да изразя радостта си че малката се чувства прекрасно на градината. Ние сме в Цветни песъчинки - вече месец мина. Не съм очаквала,  че сутрин с радост ще тръгва за градината.
Какво ми харесва там - май всичко. Като започнем с това че всеки ден правят разни неща - за деня на Съединението моето момиче с гордост ми посочи снимката на княз Батенберг и почти успя да каже името правилно. Само дето не се разплаках  от гордост. Правиха  и някакъв пъзел пак за Съединението - детето обясни как са се съединили двете части и станала една България.  Ама тя е на три години само!!!  Страхотно! Страхотни педагози работят там. Уникални!
Сега имат цял месец спортна академия - по цял ден са на двора и играят разни игри. Днес например играли футбол заедно с момчетата.... Голяма радост! Детето просто грее от щастие следобед и по пътя не спира да бърбори....
Храната ми изглежда много добре - всеки ден ми дават менюто, пресни плодове и зеленчуци имат всеки ден.
Не знам какво още да добавя - наистина  препоръчвам на майчетата нашата  детска градина Цветни песъчинки.
Ако някой иска още инфо, може и на лични.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2012, 23:53 от Мари Яна

# 61
  • Мнения: 122
В Чебурашка уловката е ,че това е такса за 20 дни. Т.е октомври ще искат 460лв и т.н. Гледах календара 20 дни има само февруари( работни). Или средно 440 им идва таксата.

# 62
  • Мнения: 781
Може сега на новото място да има промяна в таксата, но преди не е имало значение колко са работните дни в месеца . Аз плащах такса в началото на месеца и след това доплащах за всеки посещаван ден. Не е имало уловки, не са се опитвали да ме измамят. Дори последния месец ми предложиха да пусна детето за 1 седмица , без да плащам .

# 63
  • Мнения: 155
От понеделник сме в Шарен свят - надявам се бързо да свикне, че там нови госпожи и нови деца... а и приятелчатата няма да са там... Определено ми е притеснено, но няма как...

# 64
  • Мнения: 28
Аз да похваля нашата детска градина " Цветни песъчинки " .
Засега всичко ни е наред, не сме се разболяли все още / пу-пу/, ходи с желание, вечер си я вземам усмихната. Пее си някакви песнички - леко й е на душата явно.  Grinning Госпожите са много доволни от нея. то и тя е доволна - най-щастлива е че играят на двора, все за това ми разказва. А, и йогата в къщи показва. Явно много й харесва. Laughing

Вижте новината за нашата детска градина от вчера: http://www.moreto.net/novini.php?n=186603&c=09&p=3
 

# 65
  • Мнения: 3 011
Има ли мами на дечица, които посещават Чебурашка?
Също ме интересува и за друг детски център с почасови занимания.

# 66
  • Мнения: 243
Влизам в темата с идеята да изкажа впечатленията си от детски център"Шарен свят".С две думи-изключително доволна!!!!!Детето ми посещава центъра от 3 месеца и до сега не съм се сблъскала с нещо което да ме притесни или да не ми хареса.Мога да кажа само положителни неща както за базата,така и за отношението към детето ми в частност,но предполагам че и към всички деца.Още от самото начало когато я записвах получих разбиране,спокойно отношение,възможност да разгледам къде ще прекарва времето си детето ми,никакви притискания от финансова гледна точка.Детето ми научи много песнички,думички на английски,всеки ден има поне по една рисунка или занимание по труд и творчество,които ме чакат до шкафчето.Детето ми говори с голям трепет за госпожата по английски и госпожата по музика,а най-любима й е кака Спаси/управителката/. Искам да благодаря на целия колектив за всички грижи ,които полагат за децата ни и за всичко на което ги учат,усилията им не са напразни-резултата се вижда и определено не са неоценени от мен.Тъжно ми е много ,че след месец ще се разделим,защото ни приеха на държавна градина и ако не беше финансовата страна на нещата бих я оставила без да се замисля в частната градина.
Препоръчвам с две ръце този детски център и ако някой има по-конкретни въпроси може да пита,на всички ще отговоря.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 896
Има ли мами на дечица, които посещават Чебурашка?
Също ме интересува и за друг детски център с почасови занимания.
Има да! Питай каквото те интересува.  Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Привет! Ние ходим в частна занималня. Плащаме по 370лв. на месец, което включва и храната. Няма други такси. Намира се до морската градина, точно до музеят на Варна. Нямат външен двор, но при хубаво време излизат поне два пъти на ден в морската градина. Потенциалът им е 10 деца, като в момента ходят 5 или 6 между 3 и 5 години. Учат английски .... Като цяло съм доволен!

# 69
  • Мнения: 3 011
Ние след 1месец "почивка", /спрях я защото щяхме да напускаме страната, но плановете се промениха/  от понеделник се връщаме в Шарен свят, предвид че съм без работа мислех варианти за половин ден на други места. В  крайна сметка реших, че алтернативите ми не са много и разликата в цената ще е минимална. Дъщеря ми изкара 4 месеца там като в началото докато свикне беше трудно и за двете / тя не е ходила на ясла/ , мо ве4е има приятели и познава госпожите ...... и аз съм спокойна, че детето ми е на познато място с хора спе4елили доверието ми. Само сега остава да се моля да започна работа, защото финансово да не изнемогваме  Confused

# 70
  • Варна
  • Мнения: 153
Ние сме в Безброй слънца, до Кукления театър. Доволна съм,много са внимателни,Ирина ходи с желание  Peace

# 71
  • Мнения: 155
Ние след 1месец "почивка", /спрях я защото щяхме да напускаме страната, но плановете се промениха/  от понеделник се връщаме в Шарен свят, предвид че съм без работа мислех варианти за половин ден на други места. В  крайна сметка реших, че алтернативите ми не са много и разликата в цената ще е минимална. Дъщеря ми изкара 4 месеца там като в началото докато свикне беше трудно и за двете / тя не е ходила на ясла/ , мо ве4е има приятели и познава госпожите ...... и аз съм спокойна, че детето ми е на познато място с хора спе4елили доверието ми. Само сега остава да се моля да започна работа, защото финансово да не изнемогваме  Confused
Чакаме ви с нетърпение  Wink

# 72
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен. Да споделя и аз за моето малко слънчице.  Не мислех да давам синът си на детска градина, защото имам възможност да си го гледам до задължителната предучилищна. Пък и е доста капризен по отношение на храната, а съм чувала какви ли не истории за храненето в детските градини.
Но наскоро откриха до нас нов детски център, казва се „Морско бисерче”. Отидох от чисто любопитство да разбера за какво иде реч. Останах доста впечатлена – чисто, просторно място, уютно подредено. Занималнята е полудневна, а госпожите са много приветливи и любезни.
След кратко обсъждане със съпруга ми решихме да запишем детенцето си там, за да общува  с други деца и хора, да се адаптира в социалната среда. Вече цял месец посещава занималнята и съм много доволна – ходи с голямо желание и научи много нови неща.

# 73
  • София
  • Мнения: 78
някой да даде отзиви за ВИП номер 1. или за други в центъра на варна??? Всички ли работят до 18.00 ч.? Вие в колко часа си вземате децата.?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 14
Да побутна темата. Ако някой се интересува от Занималня (2,5-5 г) в Чайка да пише на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт