искате ли да гледате син*о лято?

  • 1 745
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 803
искате ли син*о лято на торент?

# 1
  • Мнения: 3 880
искате ли син*о лято на торент?

дааа, искамеее, давай Hug Laughing

# 2
  • Мнения: 7 803
http://www.anime-bg.com/

има и доста детски филмчета повече са с бг аудио  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 880
http://www.anime-bg.com/

има и доста детски филмчета повече са с бг аудио  Mr. Green

Благодаря ти
вече се регистрирах и след малко започвам Wink

# 4
  • Мнения: 1 559
Момичета как става тегленето,че нещо не разбирам..регистрирах се,но незнам как да си ги тегля?? newsm78

# 5
  • Мнения: 7 803
трябва ти програма за торенти
аз ползвам биткомет
http://www.bitcomet.com/doc/download.htm
инсталираш я
после даваш open file и посочва този малкият фахйл който дръпнала от страницата вече

# 6
  • Мнения: 768
    * 2005-11-30 - Тракера се нуждае от свестни Ъплоудери!!! Ако желаете права пишете лично съобщение до някой от екипа. Благодаря ви!
    * 2005-11-19 - Поради факта, че тракера се крепи на свойте потребители, които лийчват и след това сийдват достатъчно дълго свойте филми, се налага да се предпази от паразитни потребители (които само свалят и бягат).
      От 01.12.2005г. ще бъдат въведени ограничения върху потребители с коефициент ПОД 0.50!!!
      Потребителите който имат желание да подкрепят тракера могат да подобрят коефициента си до тогава!

Как може да се подобри коефициента и как се качва нещо на този сайт не ми е ясно Wink

# 7
  • Мнения: 3 880

Как може да се подобри коефициента и как се качва нещо на този сайт не ми е ясно Wink

Koeфициента се подобрява като сийдваш по-дълго свалените от теб неща, т.е. позволяваш на други хора да си ги свалят от теб. Коефициента е равен на ъплода разделен на даунлода.
А за качването- то си пише- трябва да се свържеш с екипа за да ти дадат права...

# 8
  • Мнения: 7 803
филма се сваля при мен с коефициент 0.00

# 9
  • Spain
  • Мнения: 3 750
MaмaНаБлизначки   bouquet Hug
голям торент и горе долу добре сваля ..много съм щастлива 4е най накрая намерих нещо  на български - то4но щях да предлагам да направя един хъб и които каквото има за "разменяне" да влиза и да дава Simple Smile ..ама като гледам тук ще поизто4а първо доста нещица Simple Smile . на мен проблема ми е 4е харда ми е само 80 гига и бързо се пълни ..и за това пове4ето неща ги имам на дискове
Ружа72 когато тегли6 един торент ти автомати4но става6 сиидър . когато изтеглиш фаила ако не спреш програмата ( в слу4ая аз например тегля с АБВ продължават хората да теглят от теб този фаил - така си подобрява6 коефицента ) съответно не трябва да го изтрива6 от харда си . но никои не те задължава естествено Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 880
Наистина много хубав торент-сайт. Да е жива и здрава МамаНаБлизначки, че ни го показа  bouquet Hug
Много хубави филмчета има...

много съм щастлива 4е най накрая намерих нещо на български

Виж и тук, също има доста интересни неща...

# 11
  • Мнения: 7 803
аз съм с 200 гб хард и мъжа има толкова и все не стигат
а за хъб проблем няма  Simple Smile

# 12
  • Spain
  • Мнения: 3 750
biba mersi i na teb ..do sega ne se bqh rowial po torentite ..opa sori ama kirilicata si zamina  ...4e tegli mnogo po slabo ot dc-to ama kato trqbwa Simple Smile
mersi
 а за хъба то няма лошо ..ама няма много кандидати май Simple Smile пък и незнам.. понякога се налага да го спираме компа  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 803
ние компютри не изключваме  Mr. Green
скоро ще си пуснем пак сървъра  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 363
na men mi dava che sum nedostoina za regestrirane v saita im Shocked Laughing

Sorry, you're not qualified to become a member of this site Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт