Нещо за отпичане-бързо действащо?

  • 761
  • 13
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Алекс се е запекла страшно,направо ми се къса сърцето. Сам,о се напъва и плаче,но нищо не изкарва Cry. С термометъра е абсурд да действам. Дайте някакви идеи,че ще откачим и двете. Само днес е така. Вчера се изходи,но съвсем малко,а беше и по-твърдо от нормалното/сори за пикантността/.Много ми е жал.Не ни се е случвало от миналата година сигурно,ужас.

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мушни й в дупенцето едно парченце бебешки сапун, или парченце индрише! Ще се изака!

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Мушни й в дупенцето едно парченце бебешки сапун, или парченце индрише! Ще се изака!

А как да й го мушна? С какво да го побутна? Тя не дава да я пипам.

# 3
  • Мнения: 2 609
Моята Яна круша или пюре от круши я оправя бързо.
Дано да се "отпечете" по-скоро Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 777
Овесени ядки с мед.  Хем ядките разхлабват, хем меда.
Има много хубави свещички за деца, но не се внасят в БГ, за съжаление.

# 5
  • Мнения: 1 089
круши (пюре, сок), пюре от кайсии, тиква, сок от грозде. ползвам и хомеопатично - Lycopodium 9CH - 5 гранулки. при нас действа много бързо

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Сок или пюре от сини сливи на Хип
 Peace

# 7
  • Мнения: 1 032
Овесени ядки. Ние също се запекахме тия дни и това ни помогна. Сварих малко овесени ядки и настъргах круша, сложих и малко масло и след закуската се изакахме.

# 8
  • София
  • Мнения: 79
Аз ти препоръчвам да му дадеш Дуфалак, и ние имахме същия проблем в началото, но само това ни оправи.Абсолютно безвредно  е! Simple Smile

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Момичета благодаря!
 Дадох й малко мед,но беше малко,защото тя го мрази,нямахме време да чакаме,тя направо посиня от рев и болка,та трябваше някак да действам-извадих термометъра и със едно мушване с малко беб.сапун,стана работата-няма да ви казвам какво изкара...направо щях да се разплача.Положението беше ужасно,едва се справих сама,защото тя само да види термометъра и започва яростно гонене из стаята и як рев. Съответно помолих свекърва ми да ми помогне като я задържи за секунда,само да пъхна сапунчето,но все едно си накарах опашката-много й се вбесих.Отгоре на всичко Алекс като се разплака,дойде да ме попита"Какво СЪМ Й била правела?",но изобщо не й обърнах внимание-няма смисъл,важното е ,че Алекс свърши някаква работа и й олекна на коремчето.Но си мисля,че има още та ще пробвам да й набътам малко мед още,круши и сини сливи не ми се намират под никакъв вид,а пюрета изобщо не яде.

# 10
  • Мнения: 528
Аз те посъветвам като и превариш вода вместо да и сложиш една лъжичка обикновенна захар и сложи кафявя захар.Действа без отказно,но трябва да пийне малко повече водичка не само една капка.ТАзи захар съм я виждала в магазините където продават наситно смляно кафе или по заведенията.Едно пакетче ти е достатъчно за едно шише.Успех да но да се оправите

# 11
  • Мнения: 1 187
Дуфалак би трябвало да помогне на малкото човече при евентуално следващо запичане.

# 12
  • Мнения: 2 142
Irenka, за съжаление, туку-що виждам темата. КИВИ! Действа разхлабващо и е много приятно.

# 13
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Хубаво, че свършила работа, но утре и дай водата от преварени овесени ядки вместо обикновена или сок от варени сушени сини сливи, щом не иска пюре. А ако пробваш да и сложиш малко варена тиква или круша в кашата, крема и супата - все едно, в храната имам впредвид, ще приеме ли? Термометърът и сапунът са само за спешни случаи, ако се използват редовно, ще престанат да и действат. Въобще импровизирай - успех.

Общи условия

Активация на акаунт