Ползва ли ли сте масажор ...?

  • 5 404
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Ползва ли ли сте масажор  с ифра червени лъчи?купих ме си от Метро апарат за кръвно и ни дадоха подарък- такъв масажор, но аз не знзм ,коя представка е за лице и въобще трябва ли да се мажа с нещо преди процедурата?

# 1
  • Мнения: 1 269
Честито! Аз от 2000г. ползвам такъв масажор и съм много доволна! Hug КУпих си го от Холандия. Ползвам при простуда червената лампа, нагрявам  слепоочията, ушите, врата. Ръцете след преумора от свиренето на виолата ми лекувам с приставката с най-едрите повърхности. Има един диск против целулит. Първо нанасяш гела или крема и с масажора с кръгови движения разнасяш мазилото Grinning  Сега като видях, че и в БГ имаме такова нещо, купих и на майка ми Heart EyesТрябва да има описание в кутията все пак Wink

# 2
  • Мнения: 130
В Упътването не пише нищо! Има една представка с гъбичка, другуте 3 са с различни пластмасови накрайници, но кой за какво е не става ясно?!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
моя не е като твоя (със сигурност, прабългарски е Laughing), но ще ти кажа какви са му приставките:
плоска - за масаж на лице
с една точка - "точков масаж", синуси, слепоочия .... не знам къде другаде, не я ползвам
със средни шипове - антицелулитен масаж
с най-дългите шипове - масаж на скалпа
ми това е... дано съм била полезна

# 4
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Моят е с 3 приставки за лице,2 за тяло и 1 за скалпа.Задължително трябва да имаш някаква основа-на лицето крем,тялото антицелулитен или масажен крем ,защото става по-качествен масаж,а и за теб е по-приятно.На тялото може и с бебешко олио Confused

# 5
  • Мнения: 1 017
Някой може ли да го покаже на снимка този уред? Blush

Общи условия

Активация на акаунт