въпросче за ЦС след овулацията

  • 818
  • 6
  •   1
Отговори
След овулацията или денят ПИК следващите 3 дни са сухи.Аз имах само 2 дни сухи.Това според Вас какво означава?Търсих такава информация из форума ,но не намерих.Възможно ли е да съм забременяла и затова да нямам повече сухи дни?

Последна редакция: вт, 06 дек 2005, 22:26 от Morena

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
сухи дни какво е за теб Rolling Eyes

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Дали си забременяла няма кой да прогнозира .
А дали 2 или 3 или 1 ден или ..... без ЦС след ову , все тая , много се вглеждаш мисля . По скоро наличието на бяло течение е някакъв признак за бременност , но изобщо не гарантира такава .

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Дали си забременяла няма кой да прогнозира .
А дали 2 или 3 или 1 ден или ..... без ЦС след ову , все тая , много се вглеждаш мисля . По скоро наличието на бяло течение е някакъв признак за бременност , но изобщо не гарантира такава .
Кухото парче Хера зацепи за сухите дни...време беше Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 298
При мен е различно. В някои цикли ЦС се променя към кремообразна или лепкава, в други е водниста. По този признак според мен доста трудно ще се ориентираш дали е станало нещо или не.
Имай търпение и ще се разбере скоро  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 120
Абсурдно е по това да се разбере.
Момичета пишат, че са имали слуз подобна на ЦС дни преди М., аз също имам такава понякога, това са много относителни признаци, повлияни от начин на живот, секс, настинки и т.н.
Някой казват, че ако имаш течение след сухите дни е признак за бременност, но според мен също е много относително.
Мнението ми е - изчакай.

# 6
  • Мнения: 3 154
Както всеки организъм, така и всеки цикъл е различен.
Не се вманиачавй чак толкова да гледаш колко сухи дни имаш и т.н. Живей спокойно живота си, пък каквото ще става - ще става Wink

Общи условия

Активация на акаунт