въпрос за вече родилите

  • 1 354
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
момичета а след раждането кой е най-добрия начин(или средства) за пребиране на корема и до колко време се пребира корема

# 1
  • Мнения: 8 505
Моят се прибра още в болницата,така че до колко време е индивидуално.Мисля,че малко упражнения и подходящи мазила са добра комбинация.

# 2
  • Мнения: 5 577
Моят се прибра от самосебе си - без мазила и упражнения.

Зависи от структурата на човека.

Успех.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 645
Моят се прибра от самосебе си - без мазила и упражнения.

Зависи от структурата на човека.

Успех. Peace

И моят Peace,за около 3 месеца.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 375
Да не те отчайвам, но наистина всичко е до ген, структура и т.н. Аз съм виждаш долу преди колко време родила, коремът ми не е мръднал все още! Shocked  Close А съм спортна натура и никога не съм имала корем. Желая ти много бързо прибиране.

# 5
  • Мнения: 3 116
При мен вече почти се прибра, 5 месеца Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 621
Наистина зависи най-вече от структурата и гените, но и ти можеш да му помогнеш да се прибере по-бързо с коремни преси и стягащи кремове. Успех! Laughing

# 7
  • Мнения: 1 999
Моя се прибра почти веднага след като родих. Може би зависи и колко си качила по време на бременността. Thinking Аз бях качила малко и бързо си възвърнах предишните килограми.

# 8
  • Мнения: 768
Пьрвия пьт се прибра от само себе си, ама сега след второто раждане не ще. Ама то и бебето си беше едричко 4.8 кг а пьрвото "само" 4 кг.

# 9
  • Мнения: 2 309
Аз като родих и след като ми свалиха конците на 7 ден веднага си сложих колан за след раждане.Продават се в аптеките.Има вълнени и памучни.Не са скъпи.Незнам дали е от него но стомаха ми след като се въстанових в кг е същия като преди.Приятелката ми роди 1м преди мен и не носи такъв колан понеже лекарката й казала,че така ще и станели ленниви мусколите.АБСОЛЮТНИ ГЛУПОСТИ.Все още не й се е прибрал корема.И страшно много съжалява,че я послушала.Наистина може и ген да е,но все пак човек трябва да влага малко или много усилия за да изглежда добре.Ще те посъветвам да носиш такъв.Дори и да не помогне няма да навреди.Успех с въстановяването и най важното не се вглъбявай.Аз 10 кг след раждането точно 1г ги свалях.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят се прибра от самосебе си - без мазила и упражнения.

Зависи от структурата на човека.

Успех.  Peace

и при мен беше така-доста бързо при това.

# 11
  • Мнения: 216
С ластични гаши, аз лично не съм ги ползвала, но мамите които са ползвали са много доволни от ефекта и сега съжалявам, че не носих такива.

# 12
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Гимнастика, най-вече коремни преси - обаче трябва системно, всеки ден, а в началото това е почти невъзможно от умората и недоспиването. Колан за след раждане също помага, а още в родилното една акушерка ми каза, че помага и спането по корем. Познай аз кое правех най-често  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 352
От значение е и това кое по ред раждане ти е. След второто всичко става по-бавно.

# 14
  • Мнения: 955
Аз с моите две бременности в рамките на две години трудно свалям килограми. Корема ми е като в 5ия месец. От две три седмици почнах Тае Бо. Всичко е индивидуално  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт