Купували ли сте парфюми от този сайт

  • 887
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 612
Купували ли сте парфюми или тестери от този  сайт, момичета?
http://84.238.159.253/cshop/
 Има добри предложения, ама дали са истински? Thinking

# 1
  • Мнения: 6 164
Не съм, ама като хвърлих бърз поглед на цените - като в магазина. Защо да не са истински?

# 2
  • Мнения: 612
Защото вече ми се е налагало да връщам парфюм от сайт в който всичко изглеждаше наред, затова питам.  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Кой е сайтът?

# 4
  • Мнения: 4 212
ето ти сайт с парфюми
за сравнение. Има опция и за български лев. Изпращенето, сире4 доставката е безплатна.

# 5
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Е, предполагам, че до БГ доставката не е безплатна?

# 6
  • Мнения: 4 212
за целият свят пише, Бг не е на Луната.  Mr. Green За Европа от 4 до 7 дена, за останлите континенти 8, 10 дена.

# 7
  • Мнения: 612
Teya, сравних - в този сайт са скъпи парфюмите.  Wink Аз имам алтернатива, но понякога искам парфюми които са по-стари или ги няма на бг. пазара в момента и естествено по-изгодни.  Peace Затова питах за този.

# 8
AUCTION.BG е наи-готиния саит за парфюми!Оригинални,супер цени,бьрза доставка!АUCTION.BG!

# 9
  • Мнения: 4 414
AUCTION.BG е наи-готиния саит за парфюми!Оригинални,супер цени,бьрза доставка!АUCTION.BG!

sorry за Офф-а, ама като видя толкова много правописни грешки в един сайт, нещо не ми се струва читав newsm78

# 10
  • Мнения: 4 212
Биляна4е, направих сравнение на цените преди малко. Примерно парфюм БУЛАГИ в сайта който си дала за 40 мл. цената е 74 лева. Този на auction.bg цената е 67 лева, а в сайта който съм дала аз цената е 59.50 лева.
Зна4и много важно е да ги хванеш на оферта. Аз търся например Блу джинс на Верса4е, мъжкият в синьо, и Агуа де Лео, ама.....ненамирам. Ми май ще взема нещо ново, лошото е 4е като отида в парфюмериян магазин и по4на да мириша наред, след третият аромат вси4ки са ми еднакви.

Общи условия

Активация на акаунт