Re: Някой ползвал ли е тая 'джаджа'?

  • 1 849
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 212
и коя е джаджата? Попълвай освен заглавието и полето за темата.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 779
Олеле, извинявам се Embarassed Станало е нещо, не е нарочно ooooh! Пак се извинявам.
Та по темата:
Чудя се дали си заслужава този антицелулитен масажор на Филипс:
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=833590&cat=30&f=3659

Някой ползвал ли го е и има ли ефект от него? newsm78

# 2
  • Мнения: 4 212
имах преди много години, само 4е на Цептер. Има 3 степени на вибрация, като масажната 4аст е разделена на две, едната 4аст със ситни гумени топ4ета, другата с по едри. Слагах антицелулитен крем и мажех. Малко ми изтръпваше ръката от вибрациите, но кожата ставаше гладка и се за4ервяваше доста добре, което озна4ава 4е има резултат.
Като гледам тази машинка е подобна на моята, само 4е аз преди 10 години го правех за да не ми излезе целулит, още нямах. Превантивно един вид. Но играех аеробика и фитнес.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
Хм, на мен пък никога не ми е правило впечатление да го продават в Била.. благодаря за отзивите, наистина се замислям сериозно за масажора. Аз ако го взема ще бъда сериозна с него така че поне за това мога да гарантирам bowuu

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Аз имам такъв масажор и наистина, както каза слънчева мама,  го използвах няколко пъти. При него не се използва крем и се прави на суха кожа. Има пет степени на вакуума и определено има ефект. Препоръчва се да се използва 3 пъти седмично по 15 мин. на крак, обачеее не е за несериозници като мен Embarassed

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
Супер, радвам се, че са добри отзивите Blush Много мерси Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 779
А между другото, докато я има темата, някоя от вас момичета сеща ли се за друг подобен уред (масажор или какъвто и да е) срещу целулита, който бих могла да си взема? И да е от ценовата категория до 150-200 лв?

Общи условия

Активация на акаунт