Къде в Пловдив мога да намеря -метър/животно/

  • 1 017
  • 9
  •   1
Отговори
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Къде в Пловдив мога да намеря метър-животно,дето можеш да си премериш детето в домашни условия Joy Joy Joy,как го обясних само.Виждала съм от тези метъри жираф или друго животно за стена,дайте инфо дори и за интернет магазин ако знаете  bouquet

# 1
  • Мнения: 527
В новия каталог на Авон има въпросния жираф, цената му е около 15 лева. Изглежда много симпатичен. Ако имаш представител на Авон под ръка можеш да си го поръчаш!

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В новия каталог на Авон има въпросния жираф, цената му е около 15 лева. Изглежда много симпатичен. Ако имаш представител на Авон под ръка можеш да си го поръчаш!







Нямам такъв представител,а много ми се иска да го разгледам този каталог,някъде в нета няма ли го каталога да го разгледам

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Вчера като ходих до Метро на излизане /още в остъкления изход/ видях, че заедно със списанията и вестниците момчето предлагаше и каталози на Авон. Ако имаш път натам прегледай ги.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Кой нов, бе, хора? Аз имам за кампания 01/2006 и никакви жирафи няма вътре?

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Иначе в детския магазин отстрани на Халите, както и в детския магазин на І етаж на Халите (срещу Рефан който е) имат понякога - можеш да поръчаш да ти заредят един, към 6-8 лв струва.

# 6
  • Мнения: 3 042
Съни има такъв метър със зайче, купих го от книжарница "Пингвините", ама и по другите го има.

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Мерси за инфото,ще видя в Халите,пък и хич не се сетих че по книжарниците може да има Crazy

# 8
  • Мнения: 1 205
виж по книжарниците по 3-4лв са точно жирафите.

# 9
  • Мнения: 2 085
Аз съм виждала тук, в Благоевград в едно фото да ги продават.

Общи условия

Активация на акаунт