Ако след спиране на кърменето пак тече нещо

  • 2 102
  • 6
  •   1
Отговори
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Продължава да има нещо(не знам какво,но е белезникаво )и
 гърдите ме наболяват от време на време.Правих стегната превръзка на гърдите ,но нямаше ефект-затова пък беше ужасно,
 хем боли,хем сърби,хем пречи!Може ли някой да ми каже дали е
опасно или ще мине от самосебеси иняма проблем? newsm78   

# 1
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Подобре оотеди на лекар ,щом те боли.Аз пих хабчета за спиране на кърмата,но мисля че с превързването няма никакъв ефект.

# 2
  • Мнения: 6 243
Стегнатата превръзка не би ти я препоръчал никой лекар. Има опасност да си направиш сериозен проблем, по-добре я махни. След спиране на кърменето е нормално да изтичат капчици, това може да продължи и година това. Не прави нищо, а ако усетиш дискомфорт, изцеди съвсем мъничко, колкото да облекчиш, но не до пълно изпразване на гърдата, защото така ще започнеш на ново да я стимулираш да произвежда кърма.

Прочети и тази статия - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=13697

# 3
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  bouquetБлагодаря  sladka hapka за статията!!!Бях
решила 4е нещо не ми е на ред,абе 4е направо ще се мре
Досега който и да съм питала не е имал такъв проблем.
 newsm20  И пак благодаря!

# 4
  • Мнения: 2 732
съветвам те да отидеш на лекар -аз доста време чаках да спре от самосебе си и като отидох на лекар -имаш мастопатия

# 5
  • София
  • Мнения: 11 693
Аз имах такава белезникава течност около 2 години след като спрях да кърмя. Изплашена отидох на лекар.Прегледа ме,взе ми от течността за изследване и нямаше нищо тогава.След още две години все още имах. Когато отидох  пак на лекар ми каза,че нищо ми няма,имам изменения,характерни за кърмила жена.

# 6
  • Мнения: 2
здравейте,
и аз имам проблем с кърмата. Спрях да кърмя дъщеря си преди 2 години, но все още имам изтичане на секрет от гърдите. Ходих на мамолог, каза че до две години на детето било нормално, но при мен секрета продължава. Гинеколожката ми каза, че задължително трябва да пия бромкриптин, а днес личния ми лекар иска скенер на хипофизата. Изследвания на пролактина не са ми правени. Ако знаете нещо по въпроса, ще съм ви благодарна да споделите. Всичко най-най!!!

Общи условия

Активация на акаунт