Искате да сте главозамайваща! Предложения за подготовка?

  • 1 600
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Имам една срещичка скоро с перфектен екземпляр от мъжки пол  Mr. Green Та искам да го смая максимално. Какво бихте ми препоръчали за случая PeaceПриемам всякакви предложения,дори нестандартни  bouquet

Отделно от темата

Също и ако има мами от Пловдив,искам да ги питам откъде да си купя свестни цветни лещи. Flutter

Последна редакция: чт, 08 дек 2005, 13:51 от Tristania

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
в никакъв случай не си слагай изкуствени мигли. Такова нещо си сложих веднъж и едната ми висна точно когато не трябваше. Ако искаш отиди в някой салон да ти сложат мигли професионално - косъм по косъм, но не и от тези целите. така също и свръх къса пола на слагай, запази си я за по-нататъка. Облечи панталон или пола до коленете, отиди на фризиор да ти издухат косата, може и на един гримьор да отидеш или да си викнеш в къщи. ако си от Сф мога да ти предложа енд амацка ходи по домовете за вечерен и дневен взима 25лв.Ако имаш интерес ми8  пиши ми на Лс сега излизам .

# 2
  • Мнения: 1 290
Не мисля, че ще смаеш един мъж с изкуствени мигли и цветни лещи. Дори има риск да го отблъснеш. Нека те хареса такава каквато си, но променена.

На първо място трябва да си със свежа, току-що направена прическа в хубав цвят, не знаем какъв е той. Трябва да си перфектно гримирана, но не много. Ако ще се целувате сложи малко червило, или такова дълготрайно.

С хубав парфюм задължително и хубави дрехи. Няма нужда от пола на първа среща.

Само за изкуствените мигли забрави.

Най-важно е държанието, не външния вид. Не се надувай много, бъди свежа и усмихната.
всъщност отдавна искам сини очички,не специално за срещата,затова въпросът ми за лещите беше леко отделен,все още моля за помощ мамите от Пловдив да ме насочат към място,откъдето мога да си взема  bouquetА за миглите-слагаха ми на абитюрентския бал снопчета и станаха доста по-добре отколкото да блъскам спирала и да се сплъстяват,изобщо не си личеше,че са изкуствени. Wink

# 3
  • Мнения: 1 234
С цветни лещи може според мен,но изкуствените мигли наистина не са добър варянт Naughty.Ако искаш да си с пола те съветвам да е със средна дължина,до коляното примерно,много късите не са за първа среща.Сложи си парфюм задължително,но не прекалявай защото това може да го отблъсне.Не знам с какво ще се облечеш но можеш да си сложиш подходящ ефектен аксесоар- шал,ако си  вързана може някоя кразива шнола.Желая ти успех  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 539
Това как да се подготвиш, зависи от "перфектния екземпляр от мъжки пол". Не знам какво разбираш под това понятие. Ако толкова искаш да го впечатлиш, помисли какво би му харесало. Защото, каквото и да си говорим, има много мъже, които се впечатляват от изкуствени мигли, къси поли и визия ала "Пайньер мюзик".
Ако обаче става въпрос за интелигентен мъж с положение и т.н., послушай съветите, които са ти дали по-горе.

# 5
  • Мнения: 1 290
Това как да се подготвиш, зависи от "перфектния екземпляр от мъжки пол". Не знам какво разбираш под това понятие. Ако толкова искаш да го впечатлиш, помисли какво би му харесало. Защото, каквото и да си говорим, има много мъже, които се впечатляват от изкуствени мигли, къси поли и визия ала "Пайньер мюзик".
Ако обаче става въпрос за интелигентен мъж с положение и т.н., послушай съветите, които са ти дали по-горе.
Ами аз не разбирам пък какво против визията на фолкпевиците имате,но това е отделна тема.Да-прекаляват,но все пак сцената и пазарът го изисква.
Иначе тоза за лещите е отделно от темата,поправих го bowuu

# 6
  • Мнения: 1 234
Фолк певиците много добре си изглеждат даже.Ама Лилита е права-ако човека е сериозен и с положение може да не му допадне такава визия Thinking.Да не говорим че ако се появиш с дълбоко деколте в сти Гергана и ултра къса пола в някой изискам рестовант няма да направиш добро впечатление.Такава визия е страхотна за дискотека напромер.Но както по-горе пише-ти познаваш човекаи знаеш какво ще му се хареса  Grinning

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това как да се подготвиш, зависи от "перфектния екземпляр от мъжки пол". Не знам какво разбираш под това понятие. Ако толкова искаш да го впечатлиш, помисли какво би му харесало. Защото, каквото и да си говорим, има много мъже, които се впечатляват от изкуствени мигли, къси поли и визия ала "Пайньер мюзик".
Ако обаче става въпрос за интелигентен мъж с положение и т.н., послушай съветите, които са ти дали по-горе.
  202uu   202uu  202uu

# 8
  • Мнения: 410
Ами аз не разбирам пък какво против визията на фолкпевиците имате,но това е отделна тема.Да-прекаляват,но все пак сцената и пазарът го изисква.
Иначе тоза за лещите е отделно от темата,поправих го bowuu

Сама си си отговорила! Всичко това е за СЦЕНА, проблема е, че повечето млади жени пренасят сцената на улицата! Това са облекла, обувки гримове и т.н. за сцена! За реалния живот няма нужда да си с 2 тона вечерен грим в 14.00 ч. на обед!

Един истински мъж, кавалер и т.н. ( от думите ти си правя извод, че не става въпрос за 20-30 годишно момченце), мисля би се впечатлил от повече естествено в теб, от колкото от голи гърди и къси поли! тях по Главната с лопата да ги ринеш! Все едмо М-ТВ и Фолк каналите са слезли на улицата!
Колкото по-загатнато, толкова по-интригуващо.

# 9
  • Мнения: 1 017
Ти най-добре би могла да знаеш от какво се впечатлява той.
А и зависи ти какви намерения имаш естествено Laughing
Също така зависи къде ще ходите- на обяд, на вечеря, на бар, на дискотека...
Правиш си хубава прическа, маникюр и грим.
Обличаш нещо леко секси( все пак отиваш на среща, а не на бизнес вечеря или обяд Laughing), може и панталон с прилепнала блуза с хубаво деколте:)
Но във всички случаи да ти е удобно и спокойно с тази дреха.
За миглите съвет не мога да ти дам, аз не съм им фен, но може да има и такива, които изглеждат добре.
Успех Simple Smile

# 10
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Като чета, май доста си решила да смениш визията си, щом чак цветни лещи си решила да си купиш... А носила ли си досега лещи?
Според мен трябва да си бъдеш такава каквато си си обикновенно, защото ако  си промениш прическата, дрехите, очите, а друг път не си го правила, със сигурност ще бъдеш изкуствена и няма да се чувстваш комфортно дори в кожата си.
Можеш да впечатлиш един мъж дори с обикновенни дрехи или семпла прическа!

Желая ти късмет!

П.П. Сори, ако звуча като застаряваща стара мома...

# 11
  • Мнения: 106
Аз скоро си купих цветни лещи от Пловдив и мога да ти дам малко информация. Съветвам те да ги вземеш от оптиката, която са намира на улицата срещу Радиото и Телевизията. На същата улица е пицария Верди. Не знам как да го обясня по-добре. Цената беше 80 лв. за двете. Аз ги купих от друга оптика и платих за същите 100 лв. Носила ли си преди това лещи, защото ако не си може слагането да се окаже проблем или пък да ти дразнят очите. Освен това вечер понякога зрението се замъглява понеже зеницата се разширява. Ако си с кафяви очи е възможно сините лещи да стоят неестествено. Аз по тази причина се наложи да си взема зелени.

# 12
  • Мнения: 1 290
Аз скоро си купих цветни лещи от Пловдив и мога да ти дам малко информация. Съветвам те да ги вземеш от оптиката, която са намира на улицата срещу Радиото и Телевизията. На същата улица е пицария Верди. Не знам как да го обясня по-добре. Цената беше 80 лв. за двете. Аз ги купих от друга оптика и платих за същите 100 лв. Носила ли си преди това лещи, защото ако не си може слагането да се окаже проблем или пък да ти дразнят очите. Освен това вечер понякога зрението се замъглява понеже зеницата се разширява. Ако си с кафяви очи е възможно сините лещи да стоят неестествено. Аз по тази причина се наложи да си взема зелени.
сещам се за къде ми говориш,аз живея близо и точно там мислих да питам Simple Smile Не съм носила,но отдавна ми се иска да си направя такъв подарък,очите ми са зеленикаво-кафеви,зависи от светлината.Много искам да се видя със сиво-сини очи,но ще видим,ако стои изкуствено,няма смисъл.Иначе предполагам това зависи и от марките?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Съгланса съм с Лилитa
За лещите.Ако държиш да си с тях на срещата си ги вземи по рано-потренирай слагане/сваляне.А и окото ти да свикне с тях.Когато за пръв път си взех лещи първите няколко дни е много неприятно-все едно имах пясък в очите.
Успех

# 14
  • Мнения: 3 835
Щом те е поканил на среща, значи вече си го впечатлила!  Peace
Мисля, че по-скоро ще го стреснеш ако направиш коренна промяна във визията си - очи, коси или каквото и да е. Изчакай - надявам се да имаш занапред доста такива срещи, когато вече ще е по-приемливо.

Само един съвет - нов парфюм, който ама никоя друга жена преди теб не е ползвала!
Приятни забавления! Laughing 

Общи условия

Активация на акаунт