Спешен въпрос към майките на момиченца!

  • 957
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Едноседмичната ми дъщеричка кърви от влагалището. Възможно ли е това да е от капките, които даваме срещу колики "Сабсимплекс"?
Някой имал ли е подобен проблем?

# 1
  • Мнения: 46 437
Със сигурност не е от капките! Мисля, че има връзка с твоите хормони, от които още не се е изчистил организма. Обади се на педиатъра на детето, за да я види!

# 2
  • Мнения: 972
От лентичката виждам, че бебчето е на 6 дни.
Когато се прибрахме от болницата нашата педиатърка ни предупреди, че е възможно да има кръв от влагалището. Не се притеснявай.
Но въпреки всичко се обади на педиатърката.

# 3
  • Мнения: 1 613
Не се притеснявай, това е на хормонална основа. И моята дъщеричка беше така.

# 4
  • Мнения: 404
И моята беше така.  Както са ти казали е от твоите хормони които са преминали в нейния организъм.  Възможно е изърната на гърдите на бебето да са подути, това също е нормално.  Няма срашно.  Да ти е живо и здраво бебочето!

# 5
  • Мнения: 216
Според мен няма място за притеснение.по-горе же4е са ти обяснили, 4е вероятното обяснение е , 4е не се еиз4истила от твоите хормони ,които е поела по време на бременността от тжоя организъм.....поне на мен така ми го обясниха....И при нас се слу4и о6е в родилния....но все пак консултирай се с педиатъра на беба... newsm10

# 6
  • Мнения: 138
Благодаря за бързата реакция момичета!
Свързах се с лекарката и тя потвърди предположенията ми, че беба просто се прочиства. Можело да продължи 2 седмици така, че просто ще изчакам.

# 7
  • София
  • Мнения: 11 658
Виждам,че вече си говорила с лекарката,само исках да те успокоя,че и мен ме бяха предупредили,че може да има подуване на гърдите,кръв от тях и от влагалището!Късмет!

# 8
  • Мнения: 1 464
Мамите и лекарката вече са ти отговорили,ЧЕСТИТА ТИ ЩЕРКА
и да ти е жива и здрава!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Честито и от мен.  bouquet
И мен ме предупреди педиатърката по същия въпрос .Явно си е нормално.

# 10
  • Мнения: 264
От сега татко да му мисли как ще смогва да купува превръзки  Mr. Green

# 11
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мамите преди мен са ти описали доста подробно и аз смятам че е от хормоните но се консултирай с доктор непременно

# 12
  • Мнения: 7 640
спокойно, нарича се хормонална криза на новороденото и протича както са описали вече. Ще отмине, за твое спокойствие се консултирай с лекар.

# 13
  • Мнения: 1 170
И при нас беше същото -  хормонална криза на новороденото и бързо отминава Simple Smile

# 14
  • Мнения: 516
Мисля че това е нормално, защото нашата педиатърка каза че и при нас може да се появи такова течение - хормонално. Но все пак се консултирай с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт