Квилинг за маниаци - 6

  • 124 736
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Севлиево
  • Мнения: 2
Браво, да си призная - мен ме домързя да пробвам, но открих видеото което показва как се прави крилото на пеперудата (техниката се нарича husking), защото начинаещите може и това да не знаят ...  Thinking

# 121
  • Мнения: 318
Привет, момичета! Как са бебоците?  passifier  Hug
Дани, при всички случаи ще ти трябват карфици за листенцата.
Добре дошли на новите попълнения!
Аз още се размотавам с момата на ръце. Надявам се скоро да имам повечко време и да спретна нещо, за да не губя тренинг.

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 11:34 от Ianina

# 122
  • Мнения: 342
Деспина, благодаря ти!
Попитах за цветето, понеже наскоро правих подобно и аз като tsonevad мислех, че първо се почва с оранжевата част, но след като ми показаха видео се оказа съвсем различно, бързо и много по-правилно стоеше листенцето.
Съгласна съм, че тук при квилинга и не само при това изкуство, всичко е въпрос на въображение, но има неща, които са измислени от някои много надарени с фантазия и усет хора  Peace, които поставят основите на нови видове елементи или по-правилно техники за изработване на определени елементи - в случая цветето. Такива ефекти наблюдавам много при азиатките, те като че ли в някои отношения надминават рускините  Wink
Янина, и аз като теб само потривам ръцете, но си оставам предимно с гледането, като от време на време пробвам по нещичко, но не е е както преди.

# 123
  • Мнения: 1 849
Такива ефекти наблюдавам много при азиатките, те като че ли в някои отношения надминават рускините  Wink

Аз за това съм върл фен на корейците, както в материалите, така и в техниката, а и в подреждането на композициите.

# 124
  • Мнения: 318
Такива ефекти наблюдавам много при азиатките, те като че ли в някои отношения надминават рускините  Wink

Аз за това съм върл фен на корейците, както в материалите, така и в техниката, а и в подреждането на композициите.
Още един в мое лице  Wink
migito , спестявай от закуски, другата есен сме в Сеул. Hug
Дани, не остана Grinning Колко са те, две години?

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 14:55 от Ianina

# 125
  • Мнения: 1 849
Октомври има голяма изложба в Москва... Ама за съжаление парите отидоха по болници последния месец... Но може пък да съберем, не се знае.  Sunglasses

# 126
  • Мнения: 342
Такива ефекти наблюдавам много при азиатките, те като че ли в някои отношения надминават рускините  Wink

Аз за това съм върл фен на корейците, както в материалите, така и в техниката, а и в подреждането на композициите.
Още един в мое лице  Wink
migito , спестявай от закуски, другата есен сме в Сеул. Hug
Дани, не остана Grinning Колко са те, две години?
Да са ни живи и здрави пък, две две  Laughing Ей сега ми поръчаха плик та се чудя в коя част от денонощието да го захвана, ама май ще го почна, докато малчо спи.
Ох, извинете ме за спама!
И аз съм при вас за триото. Моите впечатления са, че рускините са добри в композициите, мнооооого елементи и много работа, азиатките са като, че ли новатори в квилинга  newsm78 това си е мое мнение де!

# 127
  • Мнения: 342
Като подарък ми дойде, отново въпросът на Златина Иванова, мисля че беше ТИТИНКА тук във форума.
Като доказателство на това, което писах ще приложа видеото, което са й изпратили в отговор на това как се правят тези листенца http://www.youtube.com/watch?v=4Q5fNMzAL0Y&feature=player_embedded#!, никога не бих предположила как точно се навива кръгчето (от къде се захваща).
Оставам на мнение, че за някои неща си има учители!

# 128
  • Мнения: 318
Благодарско на Дани и Златина за видеото!
Цитат
Оставам на мнение, че за някои неща си има учители!
Много си права. Аз си го представях по по-сложен начин.

# 129
  • Мнения: 226
Ей, много се чудих как се правят такива цветя! Благодаря на Данина и Златина за видеото!

Много се радвам, когато виждам какви прекрасни неща показвате всички тук!

# 130
  • Мнения: 2
Е ,друго е като се види и аз благодаря за видиото  bouquet.Но става и по другите начини.
Дано скоро да имам време за  повече проби.

# 131
  • София
  • Мнения: 101
Днес направих първата си квилинг картичка.  Embarassed Не знам как съм се справила, споделям я с Вас и се надявам да ме оцените  Embarassed

# 132
  • Мнения: 2
Здравейте,минавам много на бързо да ви покажа моето пробно цвете
http://addii-addii.blogspot.com/2011/09/blog-post_21.html

# 133
  • Мнения: 0
addii много красива се е получмила картичката !
А  това също може да бъде от полза !
http://stranamasterov.ru/node/239637?tid=587

# 134
  • Мнения: 14
lilliya.petrova, добре дошла! Добро  начало, чакам и следшащите!

addii, много си пъргава  Grinning, и аз пробвах цветето и стана доста лесно, но ще почака за картичка.

suzi71, това е много хитро, мерси!

Общи условия

Активация на акаунт