Фондан във Варна

  • 7 124
  • 42
  •   1
Отговори
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Хайде да се уговорим кога и къде да се видим, защото вече се събрахме, някои искат по 2 кг. Пишете кога ви е удобно.Ето това сме записаните:

djemma - 2 кг
stella - 1 кг
813 - 2 кг
съседката на 813 - 2 кг
bobolinaaa
Manzhelka
mami3- 2 кг
DDBD- 2 кг

А за книжни капсули за мафини да има желаещи- една голяма упаковка струва 18-20 лв, но вътре са много бройки. Ако се съберем да си разделим ще е добре. А пък може на място да решим още нещо да си вземем- има много неща . Има крем на прах- страхотен, като на поничките в Пикадили, става за еклери ( е като вземем и фондана, мъжете ни ще ни изгонят вече, защото май само с еклери ще ги храним Laughing )Ама не знма крема в каква разфасовка е и колко струва.

Последна редакция: пн, 12 дек 2005, 19:36 от djemma

# 1
  • Мнения: 1 399
Аз съм свободна всеки ден, преди обяд - до 11 h.
Ако решите да ходите в склада по друго време, вероятно няма да дойда до там.
 Но не се съобразявайте с мен. И да не дойда в склада, ще се уговорим с някого от вас, да се срещнем допълнително, за да си взема моя фондан.
Значи аз и тук ще се повторя - по принцип ми е нужен до един килограм, но ако няма достатъчно хора да разделим минималното количество, което продават - тогава ще взема два.
Засега за други продукти не изявявам желание.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 437
Момичета, къде е тпзи склад? И аз искам да се включа, но ходя на работа и в работно време не мога да се приесъдиня към вас. А колко струва кг?

Извинявайте, че се включвам едва сега, но вчера се върнах от командировка чак сега влизам във форума. Между сругото да се похваля, най-после си купих формичка за мъфини от профлекс материал - прясно-прясно си я донесох от Шотландия.

Ако не късно и аз искам да се включа към групсата с фондана. Моля дайте координати. Благодаря предварително!

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
 Manzhelka. килограма на фондана е 1.45 лв, на борсата е в разфасовка 7 кг или 7.5. нещо такова. Още не сме се уговорили за кога. Чакам всички да напишат кога им е удобно, за да се съобразим със всички.

# 4
  • Мнения: 202
Djemma аз съм свободна утре сутринта и във вторник след обяд. Сряда през целия ден.

# 5
  • Мнения: 191
и аз искам килограм -два от финдана а и от формичките за мъфини, изобщо от всичко което харесате, но съм на работа и ако може да се включа само с парички без да идвам лично на закупуването  Embarassed

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Как да стане, незнам. Аз при всички случаи в понеделник и вторник не мога. А и тези, които не дойдат къде да ги търсим? Дайте идея как да стане.  Embarassed

# 7
  • Мнения: 202
Събота, как ти се струва?

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
В събота мога. но да знаете че работят до обяд, така че трябва сутринта да отидем

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 437
Momicheta, mnogo vi blagodaria za informaziata! S nai-goliamo udovolstvie shte se vklucha kam grupata. Kazvajte na kogo i koga da davam parichkite?

# 10
  • Мнения: 101
Аз в събота не мога. Ако решите за тогава ще дам парички на някого и после ще си го взема. Иначе ако някой иска да отидем в друг ден мога да взема на тези, които не могат да дойдат и после да дам координати за да си получат. Иначе и аз искам формички за мъфини.

# 11
  • Мнения: 446
Аз съм желаеща и за фондан - 1-2 кг, и за книжни капсули. Мога в събота, в другите дни - трудно.

# 12
  • Мнения: 191
Аз няма да мога и в събота, за това боболинче ако ми вземеш паричките много ще съм благодарна  Hug. Работя в електронната каса с/у кметство приморски и ако ти е удобно можем да се срещнем някъде там.Ако не дай предложение.

# 13
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Значи мами,уговаряме се за събота в 10 часа.който не може да дойде да се уговори с някой от Варна,защото аз съм от Балчик и не мога после да предам покупките. Съгласни?

# 14
  • Мнения: 202
Къде да дойде?

Общи условия

Активация на акаунт