До майките вьв Франция

  • 1 157
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Моми4ета кажете зашто не мога да свикна с не4истопльтните французи,ж магазина като ми льхнат на пот ле ле ужас,у4ителката по пиано на дьштеря ми се пенсионира и новата какво 4удо е детето се изплаши,а пук смрад да не говорим Naughty

# 1
  • Мнения: 1 465
Незнам Оки,

аз още не съм попадала на миризлив французин Sick hahaha
Хихи, явно нямате късмет, дано се променят нещата поне за дъщеря ти/че то иначе си е мъчение предполагам/. Thinking

# 2
  • Мнения: 1 194
 newsm78Странно, аз не съм забелязала такъв феномен. Не знам, явно попадаш на такива хора. Е, в метрото , разбира се е смрад, ама не съм сигурна, че тя идва точно от французите...

# 3
  • Мнения: 217
Не знам ти но аз сьм ходила по цяла Франция и навсякьде са ми едни такива не4истопльтни,и по света сьм живяла но такова 4удо Naughty

# 4
  • Мнения: 217
Вие да не се обидихте моми4ета ,да не сте женени за французи,не искам да обидя никого,просто си казвам мнението,верно навсякьде си има хора и хора,но все пак си мисля 4е тук много от хората не оби4ат сапун4ето меко казано ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 194
Не изобщо не съм се обидила, не съм женена за французин, но просто това твое наблюдение изобщо не отговаря на това, което аз съм видяла и помирисала тук. Всички французи които познавам се къпят редовно. WinkПросто съм доста очудена от това което пишеш и абсолютно не мога да се съглася. Надявам се ти пък няма да се обидиш, че ти противоречим. В кой град си?

# 6
  • Мнения: 847
О,Оки ,много си права(мамите омажени за французи да не се сърдят и ме извинят...техните маже ,близки са изклу4ение Laughing)...
Има статистика само 4е в момента не мога да намеря каде го 4етох 4е французите са на 1място по не4истоплатност... Sad
Аз за 5 години тук се убедих в това и мога да дам много примери... Mr. Green
от това как майката си хварля превразките в ко6а -просто ей така ,(а има плик6ета за всяка превразка),до това как преди ядене никой не си мие рацете;след излизане от таолетната -измиването на рацете го няма; #Crazy
и о6те други...знам 4е много мами няма да се сагласят с мене,но пак казвам 4е има изклу4ения...а и накрая се свиква и по4ти не се обра6та внимание...но наистина е неприатна тази миризма на пот,която се разнася от всякаде...около нас... Laughing

# 7
  • Мнения: 217
Ами сега сьм в Лион ,но сьм живяла и в Париж,сьштото,само в Сент Тропе не си запушвам носа ooooh!а това за миенето на рьце след тоалетна просто забрави Naughtyпак казвам има хора и хора ,но не ми говори 4е в ПАРИЖ не си попадала на такива феномени Naughty

# 8
  • Мнения: 1 017
 newsm78 Честно казано нямам същите впечатления, обикновено ми лъхат на парфюм  Laughing
Лятно време може инякой мъж дя ми замирише на пот минавайки покрай мен, но не бих казала, че е масово явление.

# 9
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Моите впе4атления са, 4е вси4ки взимат ду6 ежедневно, но никога не си мият лицето сутрин.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 212
да не искаш да настинат като се къпят зимата.Тя колко е, 5, 6 месеца. После като запролети, и ааайде в река Сена. Още от времето на крал Луи и ки4естият Барок, им се е носила лсавата на французите за не4истоплътност.Има ли са разкошни и скъпи дрехи в царският двор, перуки, пудри, мазила, но хигиена, нъцки. Даже са имали едни малки пръ4ици, вгледайте се в картините на художниците и ще ги видите.Та с тези пръ4ици, нари4ани шибалки, са служили да се по4есват навсякъде където ги засърби, въшките и крастата са преобладавали. Ма на кой му пука. Важен е разкошът, пиршетсвата и разврата.
Оба4е да не забравяме миризмата по икарусите в България.Смес от вино, ракия и 4есън още в най ранни 4асове, както и жени, хванали се за някой парапет в автобуса и от подмишниците и, ООО Боже, солници. Някой хора още не са открили самобръсна4ката.

# 11
Ама че тема!  Crossing Arms  #2gunfire ooooh!

Където и да отидете по света, винаги някой някога ще ви замирише на нещо и/или ще ви направи лошо впечатление! Да се генерализира за французите или за когото и да е ми се струва нетактично!...Освен ако това не ви забавлява, разбира се.

# 12
  • Мнения: 4 212
Белинда, не стреляй така, ще убиеш някой  Laughing
Има и такива теми, обръщай го на майтап, разни хора, разни идеали. Както оби4ам да казвам, няма националности, има хора и хора. Споко. Grinning

# 13
  • Мнения: 217
Зашто какво лошо има в това да коментираме кьде по света хората дьржат на хигиената и кьде не, Stopнали затова са форумите да изказваме мнения,не мислиш ли?а ти зашто не споделиш за холандците Laughing?

# 14
  • Мнения: 217
Ама че тема!  Crossing Arms  #2gunfire ooooh!

Където и да отидете по света, винаги някой някога ще ви замирише на нещо и/или ще ви направи лошо впечатление! Да се генерализира за французите или за когото и да е ми се струва нетактично!...Освен ако това не ви забавлява, разбира се.
што така бе мили4ка войнствено настроени #2gunfireпросто има много хора които не оби4ат смрьдляците ште ги стреляме ли сега #2gunfire ooooh! Laughing  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт