Ще си имам журналистка и банкерка

  • 1 269
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 559
Днес най-накрая успях да се спретна да направя на децата прощъпулник (тя Плами вече тича) Embarassed Embarassed Embarassed.
Та да ви изклюкам - Пламена хвана списанието (наречено беше за журналист) и после книгата, а Цвети хвана кредитната карта - банкерка ще е, а веднага след нея и едно CD (може би добре платен комп. специалист или чатърка в БГ МАММА)  Laughing Laughing Laughing.
Всъщност Цвети се стресира от многото народ, беше нодоспала и се разрева пък и майка й (тъпата овца #Cussing out) постла една бяла покривка на пода, та детето като пристъпи на нея и се подхлъзна. Разрева се още по-яко и не иска нищо да вземе първия път. Изгонихме гостите в столовата и насаме тримата - аз тя и баща й повторихме ритуала, та тогава хвана картата.
Снимки от великото събитие може да видите тук :
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2230&AlbumId=32772

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честити да са ти и двете проходили  bouquet

# 2
  • Мнения: 805
Ох на мама златните. Да са им здрави краченцата дано. Да са пъргави. И да няма за тях непреодолим праг и недостижим бряг в живота. Живи и здрави да са ти, Bibi   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 512
Честити ви нови крачета !!!!

Страхотни професии са си избрали снахите ми  Laughing Оги първо бе хванал глобус и после черпак , а Ники диктофона на татко си и GSM.

# 4
  • Мнения: 2 978
Браво на сладурките!!!
Да са ви живи и здрави Биби и все така да ви радват.  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 212
Честити пъргави кра4ета на двете кукли  Hug
Хубави професии са си избрали  Grinning
Да са ти живи и здрави Биби   bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сладките ми мармалади, таквизи големи са пораснали! Истински млади дами! Heart Eyes
Честити им крачка, щастливи игри и весели премеждия!

# 7
  • Мнения: 5 228
Честито! Ама са мноооого готини мадамки!  Grinning

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Бибииии, да са ти живи и здрави пухкавелки. Питката ви е много хубава, а мацките най- хубави. Целувки от нашата къща на тичащите краци.  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 569
Живи и здрави да са ви bibi !
От сърце !

# 10
  • Мнения: 3 146
За банкерка бях сигурна, ама виж жърналистката е изненада1 Grinning

# 11
  • Мнения: 5 317
Ох на мама златните. Да са им здрави краченцата дано. Да са пъргави. И да няма за тях непреодолим праг и недостижим бряг в живота. Живи и здрави да са ти, Bibi   bouquet
Много хубаво пожелание,присъединявам се.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Страхотни снимки! Да са ти живи и здрави сладураните и много да ви радват!  bouquet

# 13
  • Мнения: 671
Да са ти живи и здрави bibi
Леле как минава времето вече проходиха принцеските  Grinning

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бибииииии - радвам се  Heart Eyes за теб и за твоите прекрасни кукли. Браво - добри професии ще имат  Peace

Честит тичащи краенца  smile3539 smile3539 и никаки падания  newsm19

  love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт