Avene-ползвал ли е някои таэи козметина?

  • 2 786
  • 15
  •   1
Отговори
Майчета,някои ползвал ли е тази козметика?Някъкви отзиви за нея? Доколкото знам е от рода на Ecurene,Clorane,Vichy . Знаете ли какви са цените горе-долу?

# 1
  • Мнения: 5 313
До скора ползвах крема  Avene Hydrance optimale и съм много доволна.Струваше около 30лева.Продуктите на тази марка са изцяло за чувствителна кожа.Препоръчвам ти ги.

# 2
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Ползвам околоочния крем и гела за махане на грима . И двата са  за чувств. кожа. . Не са лоши,
Струва ми се  обаче, че  тоника на Клоран за махане на околоочния грим е по -хубав отколкото гела на Аvene.  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 098
В момента ползвам един ноЩен крем на Avene,страшно съм доволна.Струваше около 18 лева,купих го от една  дерматологи4на клиника,там цените бяха по_ниски,естествено.
Тук са съЩите цени,само,4е в евро.
За 4увствителна кожа Аvene i RoC пасват идеално.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Моляте поправи си заглавието,че умрях от смях с тая  hahaha"козметина"...

# 5
  • Мнения: 590
През бременността смених 3-4 марки (Рок, Виши, Кларанс, Биотерм) - от всички се изприщвах, а преди това нямах никакви проблеми. Avene ми понесе добре. Като цени не си спомням вече, но май по двайсет и някой лев бяха дневния и околоочния newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 1 544
Преди години дерматаложка ми го предписа . Сега ползвам крема за измиване с Колд крем и съм много доволна. Гела за махане на грим от очите също е страхотен. newsm10 Единствената козметика за която нямам никакви забележки.

# 7
  • Мнения: 2 309
Аз използвам в момента Avene TriXera, пак се води за чувствителна кожа, мажа си корема и засега съм много доволна, моя приятелка ми го препоръча против стрии...струваше някъде към 25 лв., медицинска козметика е и съответно - поне този крем - мирише гадно и не бих си го намазала на лицето например...

# 8
  • Мнения: 35 891
имат тестери в аптеките, може да ги пробваш

# 9
  • Мнения: 993
За чувствителни кожи е, съответно не е ароматизирана. Не е лоша, но не е и нещо велико. Доволна съм от термалната вода - много добре ми действа, особено през лятото и когато пътувам.

# 10
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
До скора ползвах крема  Avene Hydrance optimale и съм много доволна.Струваше около 30лева.Продуктите на тази марка са изцяло за чувствителна кожа.Препоръчвам ти ги.
И аз през лятото ползвах същия крем с UV-15 фактор и бях много доволна.Цената му е 26,50 и ми стигна за 3мес.,което мисля че е добре.Сега си купих промоционалния комплект на RoC(против бръчки) и засега ми понася добре.

# 11
Да ти кажа,аз от Roc.против бръ4ки ,не съм доволна,по4ти го свършвам ве4е...и се 4удя какво да си взема сега....

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Изключително съм доволна от продукта на Авен за измиване - гел с колд крем. В него няма сапун и ароматизиращи добавки, което го прави особено подходящ за чувствителна кожа. Опаковка от 400 мл с помпичка /много практично и икономично/ струва малко над 21 лв. Ползва се няколко месеца. Става и за миене на лицето, и за ползване като душ-гел, включително и за деца.
Ползвала съм също крема на Авен Cicalfate /дано го изписвам вярно/, съдържащ цинк и мед, като активни съставки, способстващи за антисептичния му ефект. Доволна съм - унищожава обриви, но ми е малко по-тежичък, по-мазен. Затова го ползвам в краен случай, като "тежка артилерия".
Не на последно място, през лятото ползвах и тониран слънцезащитен крем за лице с фактор 50, от който също бях доволна - нямаше обриви, нямаше слънчеви алергии, но и той стои по-тежък като текстура /тежък за медицинска козметика, каквато е и тази на Авен - принципно ги правят с текстура "вода в масло"/. Какво да се прави - това е "цената" на високия слънцезащитен фактор.
Сега съм набелязала крема на Авен за свръхчувствителна кожа, с който ще заменя ползваните от мен вече няколко месеца Сенсибио Д. С. /ползва се при себореен дерматит/ и Хепидерм на Л`Ореал за суха и чувствителна кожа.
Като започна да го ползвам, ще докладвам за резултата.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Много добра медицинска козметика. Не съм чула до сега някой да се оплаче от марката. Аз съм ползвала крем против розацея Deroseal и съм доволна, също така и термалната вода. Добри отзиви от моя приятелка за пудрата за лице с фактор 25.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 960
Ползвам Термалната им вода и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт